kurec

Jsem jediný, kdo má rád takové sychravé počasí?

Nejlepší odpověď
zjentek

Kurec, mi to též celkem bodne!

Další odpovědi
marci1

Kurňa, po tych vedrach chvilu boží! 🙂

Drap

Nejsi, znám celou řadu lidí, kteří milují dušičkové počasí.

Kepler

Já ho mám taky rád, protože mi pod okny konečně neřvou malí parchanti z okolí. Ani ti velcí.

aliendrone

Sychravé počasí je mi fuk, ale pořád lepší, než vedro. Já si libuji teprve v extrémech – prostě v počasí o kterém se říká že by do něj „psa nevyhnal“. Vichřice, průtrže mračen s hromy/blesky apod. To pak do mne tak nějak vstoupí nějaká „dodatečná energie“, že jsem schopen ledasčeho… ;) :D :D

Nikoho kdo sychravo miluje neznám, naprostá většina to nesnáší, zbytku jako mně je to putna. :)

ivzez

Kdepak!
Já ho mám nejradši.

dr.luha

Nad venkovních 25°C nevycházím z domu. Až tady bude zamořeno primitivními barbary, plánuji, jako mnoho lidí ze západu přesun na Sibiř. |:-)

Kryšpín

Občané a někteří ovčané se chovají trocha lépe nejsou tak agresivní, než když je 30 a více