Avatar uživatele
zjentek

Jsem já, zjentek, vtipný?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Viktorie II. před 606 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Viktorie II.

Ano, někdy až moc.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jirka F

Ano,jsi vtipný dnes se mně o tobě zdálo jak si pomohl k tomu aby se odpovědi.cz spojili s poraďte.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aevul

Těžko říct. Co je pro jednoho vtipné, je pro druhého trapné. Dokonce i vtipní lidé se mohou snadno stát trapnými. Tajemství úspěchu tkví v přiměřenosti.

Myslím, že člověk by se neměl ptát na to, jestli je nějaký. Důležité je, jestli tráví čas s lidi, kteří s ním jsou dobrovolně. Jsou-li s ním dobrovolně, asi ho mají rádi. Mají-li ho rádi, bude jim připadat vtipný.

Takže správná otázka by měla znít: Tráví se mnou lidé čas dobrovolně? A na to se nemusíš ptát, to vidíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Podle mě je s tebou legrace a jsi srandista.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gus_Fring

.ýnpitv ej ketnejZ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Tak to už si další, který se chce zviditelnit. Rokio, začíná s tím zjentek, no určitě bych tady našel deset takových.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sameotazky

Ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Většinou ne!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

doporučujem urobiť to, čo svojho času na rovnakú otázku spravil môj kolega
Zavolal telefonom sám sebe, opýtal sa:kto je najtvipnejší na svete? a zo sluchátka sa ozvalo: ty ty ty

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
VaclavZeman

Odkud vy jste zjentek? Nezname se z okoli Prerova? Dekuju.

Avatar uživatele
zjentek

Jirka no hlavně nesni o žádných podřadných webech, nebo to přivoláš. Poraďte.cz je dávno mrtvé, si to ověř.

Avatar uživatele
zjentek

Viktorie, jak moc? 🤷‍♂️

Avatar uživatele
zjentek

Aevul JO TAKHLE! Tak já UŽ VÍM proč lidi tak rádi chodí do hodpody. Bo jsou tam spolu dobrovolně! Díky kámo. (;

Avatar uživatele
aevul

Přesně tak. Všimni si, že to přesně zapadá – jsou tam dobrovolně spolu a smějí se, tj. jsou vtipní. Občas se tam někdo nesměje a dělá problémy. Ale ten tam není dobrovolně, ten tam je proto, že je závislý.

Avatar uživatele
zjentek

🤣👈

Nový příspěvek