zjentek

Jsem já, zjentek, vtipný?

Odpovědi
Viktorie II.

Ano, někdy až moc.

jirka F

Ano,jsi vtipný dnes se mně o tobě zdálo jak si pomohl k tomu aby se odpovědi.cz spojili s poraďte.cz

aevul

Těžko říct. Co je pro jednoho vtipné, je pro druhého trapné. Dokonce i vtipní lidé se mohou snadno stát trapnými. Tajemství úspěchu tkví v přiměřenosti.

Myslím, že člověk by se neměl ptát na to, jestli je nějaký. Důležité je, jestli tráví čas s lidi, kteří s ním jsou dobrovolně. Jsou-li s ním dobrovolně, asi ho mají rádi. Mají-li ho rádi, bude jim připadat vtipný.

Takže správná otázka by měla znít: Tráví se mnou lidé čas dobrovolně? A na to se nemusíš ptát, to vidíš.

Rokio

Podle mě je s tebou legrace a jsi srandista.

Gus_Fring

.ýnpitv ej ketnejZ

Kelt

Tak to už si další, který se chce zviditelnit. Rokio, začíná s tím zjentek, no určitě bych tady našel deset takových.

Sameotazky

Ne.

GM

Většinou ne!

led

doporučujem urobiť to, čo svojho času na rovnakú otázku spravil môj kolega
Zavolal telefonom sám sebe, opýtal sa:kto je najtvipnejší na svete? a zo sluchátka sa ozvalo: ty ty ty

VaclavZeman

Odkud vy jste zjentek? Nezname se z okoli Prerova? Dekuju.

zjentek

Jirka no hlavně nesni o žádných podřadných webech, nebo to přivoláš. Poraďte.cz je dávno mrtvé, si to ověř.

zjentek

Viktorie, jak moc? 🤷‍♂️

zjentek

Aevul JO TAKHLE! Tak já UŽ VÍM proč lidi tak rádi chodí do hodpody. Bo jsou tam spolu dobrovolně! Díky kámo. (;

aevul

Přesně tak. Všimni si, že to přesně zapadá – jsou tam dobrovolně spolu a smějí se, tj. jsou vtipní. Občas se tam někdo nesměje a dělá problémy. Ale ten tam není dobrovolně, ten tam je proto, že je závislý.

zjentek

🤣👈