hawranek

Jen tak 🙂

Otázka jen tak pro zasmání- jaký nejpodivnější sen se Vám zdál? Mně se nedávno zdálo, že jsem si koupila chobotnici, co dokázala žít bez vody, měl jsem jí strašně moc ráda a ona mně taky a pořád na mně mávala chapadlama 😁 Kamarádce se zase zdává, že se její táta pokouší vyrobit vlastní Saharu za jejich domem…A co vy? 😁 🙂

Nejlepší odpověď
Děda Louda

To přejde.

Další odpovědi
Deli

Před lety se mi zdál nádherný sen o létajícím slonovi. Sepsala jsem ho jako pohádku pro dceru 🙂