Mirdas

Jaký nejpodivnější sen se vám zdál ?

O Davidu Lynchovi se se ŕíká, že jeho filmy jsou jeden velký sen.
Máte zajímavé sny, které by jste podobně použili ?
Doplňuji:
-

Máte tedy i velice živé sny, kdy si nejste jisti realitou ?

Nejlepší odpověď
Sarrow

Samba: Měl jsem podobný, v období kdy jsem měl pouze lucidní sny, jsem si ve snu uvědomil, že mi za chvíli bude zvonit budík a najednou jsem viděl závěrečné titulky :D

Nejzajímavější byly situace, když jsem se snažil ovlivnit to, abych se neprobudil :)

Další odpovědi
iceT

Divný ani nebyl,zajímavý taky,asi každý má občas noční můry.Divné bylo,že se několikrát opakoval v různých intervalech,v pod­statě podobná situace,na podobných místech a stejné bylo jen to,že pokaždé jsem se budila s řevem o pomoc.Můj sen by se dal použít jako scéna do hororu,jinam asi ne.Ale na rovinu upřímně,pokud by někdo dokázal ztvárnit pocity z toho snu,nebyla by to žádná sranda,nebyl to příjemný zážitek.Tyhle sny samy odezněly,příčiny proč se mi zdála několikrát stejná věc jsem se nedopátrala.

Akzeret

Zrovna nedávno: Chodila jsem po zámku Nelahozeves a hledala malého brášku. Našla jsem ho v jakémsi brnění v ženské ložnici a říkal mi, že v knihovně našel poklad. Pokladem byly naše rodinné fotografie, na kterých se objevili i lidé z doby M. Terezie. Pak mě vedl někam do sklepa a tam byly různé trofeje a tak. Ráno jsem se vzbudila a pro jistotu šla zkontrolovat alba s fotkami. Bohužel – byl to jenom sen :(

Zbynas

Ve snu si většinou neuvědomuji, že je to sen. Ale občas ano. Dá se to i trénovat. (použij google). Pokud si svůj sen uvědomíš, můžeš odcestovat během vteřiny, kam se Ti zachce, být tam, kde chceš a potkat lidi, které chceš. Jen musíš vědět, že je to sen, nic víc. V tu chvíli stačí na něco nebo někoho pomyslet, a hned je ve snu. Výhodou je, že takové sny bývají velice živé. Takový sen může trvat i přes hodinu (většina trvá jen pár minut), sny se zdají před probuzením. Proto je dobré spát v dobrých podmínkách – tichém prostředí a aby nehrozilo, že vás někdo zbudí. Pak se dá ten sen krásně užít. Když už víte, že se probíráte, dá se naučit vrátit se zpět. Jakékoliv převalení na posteli, pohyb rukou apod. a už není cesty zpět. Uvědomit si, že napůl sníte a zamyslet se nad snem. Co se odehrálo posledních pár vteřin. Pak většinou opět nastává spánek a je možné si toho v dalším snu uvědomit mnohem více a více se na sen soustředit.

anonym

Nevím, o čem byl ten sen, jen vím, že tam byly titulky, jako ve filmu 🙂

Nikoltyna

Otec mě nechal napozpas kostelu a tam se ze mě snažil kněz vymítat ďábla tak že mě strčil do takového stroje a já musela projít takovým fialovým ohněm…prrr úplně jsem to cítila

Klára K.

Proč myslíš, že si zapisuju svý sny?
Podle tří z nich se snažím napsat knihu, podle dvou jsem udělala krátké animované filmečky. Nebudu sem momentálně žádný sen psát, ale věř mi, mám je fakt hodně složité, nejdivnější sen se z nich vybrat dá jen těžko.
Někdy mívám i sny, které předpovídají blízkou budoucnost… :)

mosoj

Že jsem potkával jenom hodné lidi.