Je tu ještě někdo, kdo se chce rozloučit, nebo kdo chce skončit?

Když už jsme v tom loučení, tak že bychom to vzali z jedné vody na čisto? Něco se tu každopádně děje. Někdo se zatraceně moc snaží, aby se tady přestalo planě tlachat. Někomu jde o to, aby se respektoval kodex a podmínky serveru. Nechat v tomto okamžiku zdejší komunitu a odejít? Tak já za sebe slibuji, že v téhle chvíli ani omylem.
A jak Vy ostatní?

Nejlepší odpověď
bolak

quentos: Tady ale není ostrá výměna názorů, tady pobíhá duševně chorý komunista a hraje si na boha. Má pocit že on jediný dokáže posoudit co je závadné a kdo je závadný, má dojem že on jedinej je schopen uričt tu hranici, podle který se rozhoduje co ještě jo a co už je za.

Když se mu ta otázka zdá závadná, tak ať ji normálně nahlásí a nahoře pak sami posouděj jestli to sem patří nebo nepatří. Co mu dává právo prohlásit se za samozvanýho soudce a kosit otázky. A kosí né podle titulků ale podle uživatelů, protože podobný otázky co nám byly smazány tu normálně ostatním „vyvoleným“ projdou…

Navíc když pan Srábotka vůbec nenapíše proč otázku smazal, tak nevíme v čem byla ta vada a je logický že budeme stejnou chybu opakovat.

Celá tahle situace mi silně připomíná jednu dávnou pařbu v counter striku, kdy se k nám přidal kámoš, kterej si vždycky na začátku hry vzal snajprovku, šel do místnosti s nábojema, skrčil se za dveřma a jakmile někdo vešel, tak ho zezadu z pokleku sejmul…

Další odpovědi
Damiana

Jasně, že ne. Jsem zvyklá na těžší kalibr. Tohle je jen trapárna a ubohost virtuálního anonyma, který si připadá jako Viktor Čistič. Nebo je to hra na to Kdo z koho. Mazání sprostot a urážek, vyložených nesmyslů a vulgarit – to beru, ale určovat, co je a co není ke čtení a hodno odpovědi – to je cenzura. A tu nenávidím.

anonym

Vlka odtud nedostanou ani stádem volů. Sotva jsem přišla, tak nebudu přeci odcházet. A jestli se bude mazal dále činit, tak se začnu činit jako můj oblíbenec bolak a budu pokládat takové dotazy, že se z toho tělesně zdeformuje.

quentos

Taky ne, nevidím důvod. Jestli si ti odešedší myslí, že najdou ideální komunitu, kde nejsou občas rozmíšky, kde se nevyskytují podivné živly, kde občas neproběhne ostrá výměna názorů, tak jim přeju hodně štěstí v marném a nekonečném hledání, protože taková komunita neexistuje.
Doplňuji:
bolak: mám obavu, že tím, že dotyčného neustále propíráme, akorát přiživujeme jeho radost :{/>

jmhad

souhlasím s tím,že se tento server někdy ztrácí své původní poslání a že někdy jde jen o popovídání si.K tomu jsou ale třeba Novinky cz.Kdo ale chce,nejde si vážně myšlené otázky a snaží se na ně relevantně odpovědět a věc i vysvětlit,bez ideologického podtextu a nehoní se jen za nějakými body,

aramah

ocko co se týče mě tak už nemám důvod.
Když jsem před časem odešla nebylo to jen mé rozhodnutí.
Ale stačil měsíc abych se oklepala a vrátila se.
Přeci se neokradu o pár super lidí co tu jsou 🙂
Sice se tu dějou nekalosti no snad se to přežene a bude opět pohodička 🙂

arygnoc

na fantóma sa rozhodne príde.
takže niet dôvod.

pizlicka

ja nee,snad nikoho moc nepopouzim.stejne je to zvlastni,ja pokladala,jeden cas hodne blbe otazky,jako napr.jakou mate barvu oci,co prave obedvate,a nikdo mi to nesmaznul.to musi byt neco osobniho.zalov bolaku v pameti,ktereho zlateho,ci stribrneho jsi popudil.

mosoj

Je to přesně 687 dní nazpět co jsem se dozvěděl, že je zde nějaké právo veta ( mazání) pro určitý okruh uživatelů. Svůj názor jsem nezměnil. Je mně to ale platné jak hadovi kecky !!!

viz: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vadi-nebo-nevadi

anonym

Jeste stesti , ze ten " svazak " nema tu " pravomoc " mazat i nas ! To by tu totiz zustal jen on sam …
Ale nechci to davat za vinu jen nekomu konkretnimu . I tem ( Adminum ) – vlastne Odpovedim jde o jedno jedine .. vlastne o 3 veci : klikani, klikani a klikani.
Jim by se moc nelibilo , kdyby jsme se tady vsichni po ranu zdravili : Ahojky , jakpak jste se vyspinkali , copak dneska budete papat , kdypak pujdete spinkat … ? … To by nas tu zustalo par a byznys by sel do kyticek.
P.S. Nejak tu nevidim Dr. Ze by nemel cas ? Nebo je na dovolene ? Ten pak ale bude koukat co se to tu deje. !
Mozna jsem ale mimo ja. Nerozklikavam vsechny otazky. -iv-

anonym

Môj názor viď v otázke mosoja.
Lúčiť sa netreba môžte odísť ako napríklad -iv- a prišla -iv-II. ja som omladila led životom, veď od dobrých ľudí netreba odchádzať, tým zlým vyraziť tromfy z ruky a udržať si rovnú chrbticu.
Každý človek hľadá cieľ či zmysel svojho úsilia. To platí aj na tejto stránke. Pracuje sa tu výmenným spôsobom ´dám informáciu – získam informáciu´ Tak načo hádky a urážky.
Doplňuji:
otázky mosoja:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vadi-nebo-nevadi
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vadi-nevadi-4

bolak

je srandovní jak mi tu odpověď furt mažeš a ona se stále vrací zpátky :)))

jenom abys věděla, já o navrácení odpovědi adminy ani jednou nepožádal, tudíž tím že se tu mstíte a promazáváte mě akorát přiděláváte práci adminům, kteří ty neprávem smazané otázky a odpovědi musí navracet zpátky

doufám že se aspoň bavíte…

anonym

Bolaku, nemám důvod, ani potřebu se někomu mstít a taky to nedělám. Zpočátku jsem se asi dvakrát pokusila zmírnit Tvůj projev a dostat ho poněkud na „normálnější“ úroveň. Nic se nedělo, tak jsem přestala do Tvých otázek chodit. Prostě jsem je neotvírala, jakmile jsem zjistila, žes je psal Ty. Kdo si bral koho „na paškál“ jsi byl Ty, ačkoliv jsem Ti k tomu nezavdala žádný důvod. I Tvoje ironické a někdy nevhodné komentáře jsem se snažila přejít bez reakcí. Neměl jsi dost a ještě sis o komentář řekl. Dostal jsi ho – korektní, jasný, neurážlivý. Cos udělal? – Další urážení a ztrapňování. Považuji to za ubohé. Ale mstít jsem se Ti nezačala. Ty jsi do mé otázky nenapsal odpověď. Ty jsi diskutoval s Quentosem. Takže to neber jako akt pomsty. Na všechny Tvé ostatní odpovědi a otázky jsem neměla zájem se ani podívat. Když jsem však na nějakou narazila, tak jsi dostal i bod, v případě, že se mi Tvá odpověď líbila.
Pokud si myslíš, že se Ti mstím za Tvé chování, jsi na omylu. Zřejmě Tě k takovému závěru vede pomyšlení na to, že bych se Ti měla důvod mstít. Je dobře, že si toho jsi vědom. Přesto se mýlíš. I přes Tvé invektivy zůstávám nad věcí. Jednám v rámci objektivity a Tvou odpověď budu u této otázky akceptovat skutečně jen v diskusi, protože pokud někam svým obsahem patří, tak jenom tam. Měl jsi odpovědět na otázku a ne řešit s Quentosem mazání. To si vyřizujte v interní poště.

bolak

Jak to furt mažeš a admin ti to tam furt dává zpátky, to je legrace co? :))

Říkám si kdy už tě to omrzí a přestaneš přidělávat adminovi zbytečně práci…

bolak

je srandovní jak mi tu odpověď furt mažeš a ona se stále vrací zpátky :)))

jenom abys věděla, já o navrácení odpovědi adminy ani jednou nepožádal, tudíž tím že se tu mstíte a promazáváte mě akorát přiděláváte práci adminům, kteří ty neprávem smazané otázky a odpovědi musí navracet zpátky

doufám že se aspoň bavíte…

anonym

Děkuji Vám všem za názory.
Bohužel, asi málokdo z Vás postřehl, že mi vůbec nešlo o rozpitvávání „mazání“ a „mazalovy identity. Šlo mi o to, zda je tu někdo tak dalece nespokojený se současným stavem věci, aby to tu vzdal proto, že mu někdo smazal odpověď nebo otázku.
Mně tady někdo smazal řadu odpovědí a otázek. Většinou ty "hodně“ obodované. Přežila jsem to a doprošovat se shovívavosti a zařazení smazaného zpět nehodlám. To mi připadá nedůstojné, ačkoliv to mazání bylo hodně sprosté a podpásové. Nicméně jsem tehdy velmi dobře pochopila, které konkrétní osobě o co vlastně jde.
V tomto případě mi šlo o zjištění momentální situace. Já to „promazávání“ chápu spíše jako snahu skupiny lidí něco tady opravdu konečně změnit. Tady se kecá. Mnohdy zbytečně, hloupě a nesmyslně. Ano, Odpovědi.cz jsou TLACHÁRNA. A to mně vadí.
Na rozdíl od Damiany zastávám názor, že je třeba dodržovat pravidla a když tomu lidé nerozumí, nebo si ta pravidla ani nepřečtou (nebo se jim jenom vysmívají), tak je třeba, aby nastoupil cenzor. Doufám, že tímto cenzorem je admin, nebo že má alespoň přehled o tom, co se zde děje. Podle mého názoru o tom ví.
Omlouvám se všem, že jako nejlepší jsem ohodnotila poslední odpověď. Ale jmhad napsal to, co tady cítím také jako nutnost.
Život uvedl krásnou myšlenku
je to jako výměnný obchod – informace získáváme a dáváme. O tlachání a vykecávání se ani slovo.
Ještě jednou všem děkuji.

briketka10

tak odejdi a NETLACHEJ !!

bolak

quentos: tak ale musíme mu dát nějak najevo, že má postižení hlavy, od koho se to má jinak dozvědět? je potřeba aby pochopil, že to co činí není dobré…

anonym

Bolaku, kdybys postrádal svou duchaplnou odpověď, tak tentokrát jsem ji smazala já sama.
Chceš vědět proč? Ty si tady vypisuješ s Quentosem a neodpověděl jsi ani jediným slovem na můj dotaz. Takže sorry. Nauč se číst a odpovídej k věci. Korespondenci s jinými členy provozuj způsobem, který je k tomu určen – třeba interní poštou. Pokud chceš rozpitvávat problém mazání svých otázek, tak buď polož vlastní otázku, kde bude mít Tvůj písemný projev své opodstatnění a místo, nebo to nechej do diskuze, ale opět k otázce, ke které lze něco takového logicky přiřadit.

bolak

Ok, tak teda odpovím alespoň v diskuzi:

Ne. A quentosi, tady ale není ostrá výměna názorů, tady pobíhá duševně chorý komunista a hraje si na boha. Má pocit že on jediný dokáže posoudit co je závadné a kdo je závadný, má dojem že on jedinej je schopen uričt tu hranici, podle který se rozhoduje co ještě jo a co už je za.

Když se mu ta otázka zdá závadná, tak ať ji normálně nahlásí a nahoře pak sami posouděj jestli to sem patří nebo nepatří. Co mu dává právo prohlásit se za samozvanýho soudce a kosit otázky. A kosí né podle titulků ale podle uživatelů, protože podobný otázky co nám byly smazány tu normálně ostatním „vyvoleným“ projdou…

Navíc když pan Srábotka vůbec nenapíše proč otázku smazal, tak nevíme v čem byla ta vada a je logický že budeme stejnou chybu opakovat.

Celá tahle situace mi silně připomíná jednu dávnou pařbu v counter striku, kdy se k nám přidal kámoš, kterej si vždycky na začátku hry vzal snajprovku, šel do místnosti s nábojema, skrčil se za dveřma a jakmile někdo vešel, tak ho zezadu z pokleku sejmul…

bolak

Ok, tak teda odpovím alespoň v diskuzi:

Ne. A quentosi, tady ale není ostrá výměna názorů, tady pobíhá duševně chorý komunista a hraje si na boha. Má pocit že on jediný dokáže posoudit co je závadné a kdo je závadný, má dojem že on jedinej je schopen uričt tu hranici, podle který se rozhoduje co ještě jo a co už je za.

Když se mu ta otázka zdá závadná, tak ať ji normálně nahlásí a nahoře pak sami posouděj jestli to sem patří nebo nepatří. Co mu dává právo prohlásit se za samozvanýho soudce a kosit otázky. A kosí né podle titulků ale podle uživatelů, protože podobný otázky co nám byly smazány tu normálně ostatním „vyvoleným“ projdou…

Navíc když pan Srábotka vůbec nenapíše proč otázku smazal, tak nevíme v čem byla ta vada a je logický že budeme stejnou chybu opakovat.

Celá tahle situace mi silně připomíná jednu dávnou pařbu v counter striku, kdy se k nám přidal kámoš, kterej si vždycky na začátku hry vzal snajprovku, šel do místnosti s nábojema, skrčil se za dveřma a jakmile někdo vešel, tak ho zezadu z pokleku sejmul…

Hlada

Tady už je to lepší. Pokud k tomu chceš znát můj názor, tak akce mazání byla včera příliš rychlá, než aby to stačil jeden člověk. Takže je třeba vědět, že je tu víc lidí, kteří chtějí, aby odpovědi.cz byly na jiné úrovni. Jsem tu pár měsíců, takže Ty bys měl vědět líp než já, jak to tu vypadalo dříve a o co těm lidem jde.
Ke smazání mám také názor, že by nemělo být anonymní a že by měl „mazač“ uvádět důvod, pročotázku smazal. Vím, co mazal včera – všechny zábavné otázky, které patří na chat. Proto mi to nepřišlo divné.
Pokud chceš vědět o tom, jak velká škoda vznikla mně, tak skoro 100 bodů. Nevadilo by mi to z hlediska ztráty bodů, ale štve mne, že jsem se s tolika odpověďmi psala a jsou prostě pryč. Štve mne ta zbytečná práce.