Anikitos

Není dobré si tu někdy zopakovat otázky, které už tu jednou byly?

Když se tatáž otázka opakuje moc často, tak to může naštvat, ale když tu byla pouze jednou a hodně dávno, tak by se tu mohla zopakovat. Protože po delší době tu máme nové uživatele, nové myšlenky a nové zkušenosti a odpovědi by se mohly značně lišit nebo přinejmenším doplnit.

Často vidím, jak se někdo na něco ptá a má pouze jedinou odpověď: ”Tato otázka už tu jednou byla!” – hodí tam odkaz a to je všechno. A přitom tu taková otázka byla pouze jednou a třeba před pěti lety…

Odpovědi
gecco

Podle tematu…
Některá ´zasmrádnou´ v horizontu dnů, jiná jsou neměnná…
😉

Kepler

Určitý typ otázek ano, situace se stále mění a lidé se svými zkušenostmi zde přítomné taky. Třeba: už u vás taky vyrazili cajti do ulic, když je tak pěkně? 🙂