kosaaaak

Jak je možné že má někdo zde na poradně průměr 180 bodů za den?

Nějak mi to nejde do hlavičky. :)

Nejlepší odpověď
Berušinka

Proč by jako nemohl mít?!
Když je tu dostatek otázek, kvalitní odpovědi. Není to nic, co by porušovalo kodex – který určitě doporučuji přečíst!
Jsi tu nový – tak koukej a „uč“ se =D
Doplňuji:
Nesouhlasit můžete, každý má jiný názor. Myslím, že dobře to napsal chudst. Drbárna se koná opravdu jen u anket, otázky jsou v „pohodě“. S -iv- to bylo možná malinko přehnané, ale třeba za to může to příšerné počasí nebo je v tom něco jiného? Bylo to v anketách – v ZÁBAVĚ. Proč se tedy jednou za čas, když je uživatel zlatý „nepobavit“? Zas nás tu tolik není, aby to bylo každý den nebo týden. A k těm bodům – určitě nehodnotím podle nějakých osobních vazeb – palcuju užitečné odpovědi, se kterými se ztotožňuju. A ani sem nechodím sbírat body, protože vím, že to není to hlavní, co odpovědi nabízí. Radši si „hlídám“ užitečnost svých odpovědí. No nic, zas bych se moc rozepsala.

Další odpovědi
dudu

Milá Berušinko, i když některé vaše odpovědi považuji za vtipné a sympatické, tentokráte s Vámi naprosto nesouhlasím. Nebo snad nevidíte, že se tyto stránky z valné části staly obyčejnou drbárnou a jejich obsah se drahně odklonil od jejich původního poslání?
Např. včerejší dialog s paní -iv- a arygnocem /i jinými/ neměl se smysluplným dialogem vůbec nic společného.
Často jsou udělovány body podle jakýchsi osobních vazeb a nikoliv podle kvality otázky a erudovanosti odpovědí. Nebo se snad po mojí roce a půl účssti na těchto stránkách mýlím??!!

chudst

Je to mozne, od te doby, co se zavedlo bodovani „Ankety a zabava“. (Bylo to mozne i drive, ale hure se body ziskavaly a melo to dobry duvod.)

dudu: je to vas nazor, ale Berusinka ma pravdu. Ve vsech ostatnich sekcich jsou odpovedi stale dle meho soudu kvalitni. Pouze v „Anketach a zabave“ je to drbarna. Ale jste si vedom toho, ze i vy (i ja – diky tomuto memu odstavci), prave vedeme debatu, ktera by spravne patrila do „diskuze“? Uz jsem tam neco napsal, tak kdyztak prosim pokracujme tam.

led

Kedže táto vaša debata nemala nič spoločné s kategóriou – Počítače a internet – Internet
ale bodovania, presunula som ju do Kategorie: Ankety a zábava – Aktuality
Dobrovoľne sa k tomuto hroznému činu priznávam.

anonym

Obsáhlou odppověď jsi dostal u tvé předchozí otázky „K čemu jsou body“. v diskuzi.
Nějak mi uniká rozumný důvod ptát se opakovaně na totéž.
Doplňuji:
Vážený nestore dudu, ne nemýlíš se, jen ti něco trochu uniklo.
V poslední době jsi tu byl jen párkrát, takže jsi možná nezaznamenal dočasný fenomén iv, která hrála naivku a horlivou sběračkou bodů. Pár zasvěcených tím odzbrojila, protože na druhé straně projevila dobré srdce a dodala prázdninovým stránkám určité odlehčení, nadsázku a bezelstný humor.
Tím si vysloužila takovou pozici dvorního šaška, jemuž je leccos dovoleno.
Z euforie nad včerejším zlatem to už ale přepískla a její evidentně účelové otázky s arygnocem v honbě za zbývajícími body do zlata se jí prostě vymkly z rukou. Zkus to vzít jako dětské vzplanutí, které by se už nemělo opakovat.
Jakožto její virtuální ženich (součást ironické mystifikace), jsem jí zaslal oficiální komuniké, že už má zlato, tak by mohla přestat blbnout.
Přislíbila zmírnění a nápravu.
Tobě zase na slovenských Odpovede.sk, připadalo mrtvo, jsi tam rok, žádná sláva, 700 registrovaných. Tak si z toho udělěj zprůměrovaný kompromis a snad to nějak přežiješ.
Ti rozumní z nás očekávají, že se po prázdninách s mnoha momentálně se nudícími studentíky, situace trochu uklidní a i tvým návratem můžeš přispět ke společné snaze o kultivaci a návrat k původnímu principu těchto stránek.
Přeji ti dobrou mysl a krapet té tolerance.

baghira

Hard work spell success :D

anonym

Dnes jsem polozila ( opet v euforii ) otazku do anket : Jestli by jste byli pro zruseni bodovani… , ze ja uz po vcerejsku ano. 🙂 )… az pak jsem si cetla tyto vase odpovedi a i 3 odpovedi pod tou otazkou a otazku jsem smazala , protoze jsem si uvedomila , ze mozna tim nekomu vadim , provokuji a to opravdu nechci. Jsem rada za vsechny nazory pod touto otazkou. Hlavne Dudy ; Led , Dr. Axla , Chudsta … slibuji vam , ze se tedy umirnim . Nechci zase az tolik vycnivat.. mam to tak ale cely zivot . Jsem neustale vudce smecky a ani nevim , jestli me to tak uz vyhovuje. Dekuji vam vsem za otevreni oci , vazim si toho … i ze me zde nikdo nikdy nenapadl , ze to napisete slusne ,… Adminkove me nikdy nenapomenuli , ani za vcerejsek… 🙂 a za to jim take dekuji. Vazim si vas zde natolik , ze i ja se zakladnim vzdelanim poznam ve vas velice inteligentni lidi … klobouk dolu ( mam takovy bily letni ) … 🙂… , al zase , abych uplne nezmizela , to take nechci a proste obcas odpovim vazne i vtipne , ale otazky uz nebudou typu : Jaka barva se vam libi vic. 🙂 Ahojte -iv-

led

  • iv-,

krásny návrh,
uhorková sezóna končí, dajme sa do práce.

anonym

🙂

dudu

Chlapi rád konstatuji, že každý máme svůj kus pravdy.

chudst

dudu: drbarnou se stala sekce Ankety a zabava. Z toho duvodu do ni temer nechodim, protoze si myslim, ze tyhle stranky maji jine poslani. Nicmene v ostatnich sekcich se to udrzuje na relativne dobre urovni. Ano, je mene kvalitnich otazek, ale s tim nic moc nenadelame. A k „bodum v osobnim vazbam“ – nikdy nedavam body kvuli tomu, ze cloveka mam rad. At daneho cloveka mam rad nebo ne, dam mu body podle toho, jestli si je dle meho zaslouzi (trosku jineho je to opet v Anketach a zabave; kdyz uz tam jdu, tak vetsinou davam vice lidem, prestoze se jedna vicemene casto jen o jejich nazor a ne o radu). Nelibi se mi, ze je Ankety a zabava bodovana. Z toho duvodu, ze pak ztraci bodovani smysl. Proc by mel nekdo dostat treba 10 hvezdicek (= bodu) za otazku „Jak se dneska mate?“, kdyz pritom v jine sekci za kvalitni odpoved na normalni otazku se jich sejde dohromady vetsinou pouze par? Porad tvrdim, ze na body nehraji, a za tim si stojim (kdyzbych chtel honem honem body, sel bych do Anket a zabavy). Ale kdyz uz tu bodovani je, melo by mit nejakou uroven. Ne davat body zadarmo. Tohle se oproti drivejsku, kdyz jsem tu zacinal, zmenilo a zmenilo se to k horsimu.

baghira

dudu, místopřísežně prohlašuju, že nemám žádné osobní vazby s nikým na odpovědích, nikoho tu osobně neznám, s nikým nekamarádím a dokonce jsem tu za poslední měsíc dva nebo tři lidi trošku i nasral :)