Je ráno moudřejší večera?

Tvrdím,že ano.Včera jsem se nechal unést a chtěl jsem pozastavit činnost na těchto stránkách,ale dnes po celý den jsem přemýšlel a dospěl jsem k závěru,že „flintu do žita nehodím“ , protože by mne mrzelo,kdybych nerozčiloval některé registrované svou pologramotnos­tí,mrzelo by mne,kdybych nepsal „vtipné populistické otázky“ a neodpovídal "vtipnými populistickými odpověďmi " a co nejvíce by mne sr*lo,že bych ztratil mnoho virtuáních přátel,na které jsem si již zvyknul a mám je rád!

Nejlepší odpověď
Andělé

Barbakane,jak Ty to děláš? Tak tomu jsem se opět ze srdce pořádně zasmála. Zrovna včera jsem si říkala,kdy to tu na téhle nové planetě rozsekneš a zvedneš nám náladu. DÍKY,žes nás opět vrátit na zem.:-))
Bez Tebe by to tu nebylo ono. Kdopak by škádlil našeho „nejvyššího“ a kdo by nás tu tak dokonale pobavil? My ten Tvůj originální smysl pro humor zbožnujeme a také Tě máme rádi!
Takže,at se tu děje,co se děje,vždy platí-ráno moudřejšího večera.
Tak zase naviděnou!:-)

Další odpovědi
aramah

Já už jsem otrávená,ale tato otázka působí jako protijed.
Díky :D:D

hanulka11

dobře jsi udělal, byl bys srab:D:D přeci se nenecháme otrávit

briketka10

mě bys tak moc chyběl já už psala večer žes odešel a vrátil ses, tak vítej zpátky hip hip huráá :DD
Doplňuji:
hele hele s tou flintou a žitem to už tu jednou bylo :DD

Drap

Určitě je ráno moudřejší večera. Pro některé to ale neplatí, i kdyby bylo ráno pětkrát za sebou.
Co se týče házení flinty do žita, tak netuším, zda máš flintu, ale moc rád bych věděl, kde by jsi chtěl najít v této republice zaseté žito.

pizlicka

prijdu sem vecer,znechucene odejdu.prijdu rano,znechucene odejdu.nemuzu vstrebat novy vzhled techto stranek.takze-NE,RANO NENI MOUDREJSI:-(

IK

Myslím že bys měl chodit hodně na vzduch a regulovat tak tok své moudrosti. Z některých večerních nápadů se také člověk nemusí vyspat. I když se ti to podařilo včera jak jsi dopadl po této noci?
Ptám se odpoledne 🙂

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/najdu-tady-zenu-ci-divku-ktera

anonym

Hanulko,aramah,An­dělé,pizlicko,bri­ketko i ty drape a další,mám vás všechny rád a děkuji vám,že mi fandíte a věřte,budu stále stejný!

Andělé

Jé,Barbakane,tj.od Tebe moc hezký.Dokážeš rozesmát i chytit za srdíčko,jsi moc fajn.:-)
Briketka psala,žes večer opravdu odešel? No to už nikdy nedělej,sem patříš,opravdu by to tu bez Tebe nebylo ono! Zůstan stejný,tak se nám všem líbíš!:-)