Avatar uživatele
nesnasims

Noc a ráno

Jednu věc nechápu.Ráno se chovám a mám uplně jiný pocit než v noci-Ráno mám dobrou náladu, jsem klidný, ničeho se nebojím, ale když už je tma ( cca kolem 23 h) začnu být nervózní, strachovat se o rodinu a mám špatnou náladu a pesimisticky myslím.Čím to je?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Elile, Deli, WeeBear před 4495 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Choď dříve spát a nepříjemným pocitům kolem 23 hodiny se vyhneš

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
WeeBear

Těžko soudit u konkrétního případu.

Neměl jste někdy právě večer/v noci nějaký nepříjemný zážitek, který se vám utkvěl v paměti? Nemusíte pak myslet konkrétně na ten zážitek, ale je to ve vás utkvěno a může to právě podněcovat to, co jste popsal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Asi u Vás platí staré dobré: Ráno moudřejší večera.
Lidé většinou mívají večer častěji deprese a obavy, než ráno.
Buď jděte dříve spát, nebo si večer zpříjemněte. Zajděte třeba s kamarády do tělocvičny, s drahou polovičkou do kina nebo si s dětmi zahrajte človrdo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já to mám zase naopak, já sem ve dne strašná svině, ale jakmile se setmí…sympaťák. Já to vyřešil tím že sem začal chodit výhradně na noční. Teď v zimě je to naprostá paráda, protože s tou žlutou bestií se prakticky nepotkáme.

Ale kde vidíš problém, to fakt nechápu, v noci spíš tak ti to může bejt jedno ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Řekl bych, že by to mohlo být tím, že ráno jsme uvolnění a nemáme v hlavách ještě takový myšlenkový nános, jako po celodenním přemítání… Alespoň u mne je to tak…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek