Rokio

Je normální, když si myslím, že si nezasloužím být člověkem?

Je to abnormální? Jsem toho názoru, že nejsem dostatečně hoden toho, abych patřil k lidského rodu.

Nevíte, kdo mi vyžene takové myšlenky z hlavy?

Nejlepší odpověď
annas

Špatná myšlenka, Vše začíná v hlavě, Už jste několirát napsal, že chcete být slavný, To vypusťte z hlavy.

Jedno moudré přísloví praví, že bohatství a chudobu nemají lidé v domě, ale v mysli. Znamená to tedy, že pokud budete myslet především na slávu či peníze, , myslíte, že se stanete úspěšným? Ani zdaleka ne. Je třeba postupovat obráceně.
Žít skromně, snažit myslet pozitivně a zajímat se jen o to, co vám přináší dobro.

Přece nemůžete být dlouhodobě šťastný. Mějte pozitivní myšlenky a snaže se své sny plnit. Někdy je líp, jindy je hůř, zbývá jen jediné vydat se dál … Vždy přijdou mraky … ale opět se vyjasní …

Dostala jsem e-mailem, myslím si, že se tato slovo hodí právě vám. Vyslovil jste negativní myšlenku, tím jste si ublížil.

Něco z textu.

Uvědomte si, co říkáte, špatné myšlenky vás stresují zbavují vás pohody. Myšlenky jsou mocné, všechno začíná v hlavě – to negativní i pozitivní.

Tělo je obrazem našich pocitů, Když uvažujete tak, jak jste napsal, ubližujete si.

Vaše buňky jsou malí vojáčci, kteří čekají na instrukce a jsou ochotni jít do
boje a zemřít pro vás. Každý z nich. Jen jim řekněte. A zde musíte být opatrní.
Vaše buňky totiž nerozumí sarkasmu. Berou to tak, že vše co řeknete, myslíte
doslova.

Zbavte se všeho, co vás stresuje,, nebo nepodporuje vaši pohodu. Na cokoliv myslíte, to přitahujete.

Například, pokud neustále říkáte, „cítím se děsně, kéž bych umřela“, hádejte
co se stane. Začnete mít střevní problémy a vaše buňky začnou stárnout a
odumírat

Usmívejte se, dobíjejte si energii …

„ŽIVOT ČLOVĚKA JE TAKOVÝ, JAKÝ SI HO JEHO MYŠLENKY UDĚLAJÍ.“
MARCUS AURELIUS

Jde o obor epigenetické medicíny a na toto téma napsal skvělou knihu
„The Genie in Your Genes“ („Gin ve vašich genech“) Dr. Dawson Church.

Další odpovědi
da ny

Ne .;)