zvonisek

Je možné, že dokáži vycítit pocity ostatních, aniž bych se nimi mluvila? Stačí, když jsou ve stejné místnosti jako já.

Odpovědi
Edison

Je. Otázkou ale je, jak jsou přesné.

zbyndo

Áno,funguje to.Neviem, či u všetkých,alebo u niekoľko % ľudí,ale stačí prítomnosť človeka v pohode,aby ste boli kľudný,a naopak, iný vás vie vycúvať z energie, až vám je zle

Arne1

Jsou lidé, kteří jsou nadprůměrně vnímaví k ostatním lidem. Asi k nim patříte. Myslím, že máte v životě silnou výhodu.

Kelt

No určitě se neshodnete na 100 %. Pokud jste ve stejné situaci, například příprava na maturitu, nebo setkání hostů před smutečním obřadem a pod. Ano, v takových situacích mají všichni přibližně stejné pocity.

Bobek 2

Pocity dokáže z výrazu ostatních vyčíst každý, kdo nemá v těchto schopnostech nějaký závažný handicap. Mluvení slouží spíš k tomu, aby člověk zjistil, jaké skutečnosti a jaké myšlenky stojí za těmi pocity-