dust8

Jdete na to od lesa?

Nejlepší odpověď
Drap

Vždy od lesa. Nic jiného nezbývá, bydlím v lese.

Další odpovědi
annas

Záleží na tom, jak kdo rčení chápe. Podívejte se do odkazu, v němž jsou výzanmy vysvětlené.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=j%C3%ADt%20na%20to%­20od%20lesa%20

Já spíš začínám od Adama, tedy od vzniku, v jazyce od etymologie, tedy kdy se slovo objevilo. Za zády mám etymologické slovníky, které mě jistí.

Mravenec

A na co?

Justin1

Na kešku jdu někdy od lesa, jindy zase od cesty.

led

Druhá časť otázky príde kedy?
Tento spôsob položenia otázky je úplne jasný chabý pokus o aktualizovanie viditeľnosti svojho vlastného malého „ja… Ja… JA…“ v povedomí svojej vlastnej osoby o povedomie „tady byl dust8… dust8 je zde a dust8 jsem JÁ!“. A bodíkový majetoček sa pomaly zväčšuje.