Roppel

Jaký znáte nejlepší vtip?

Jaký vtip vás vždy zaručeně pobaví? Popř. Umíte vtipy vyprávět tak, aby byly vtipné?

Já mám jeden takový, který už jsem slyšel před hodně lety, ale pořád je super:

Je takhle slovenský zájezd v Praze a jedna babka se potřebuje nutkavě vymočit. Tak už to nevydrží, odběhne si k orloji a tam vykoná svou potřebu. Přijde k ní policista a říká: ,,Ale babi, to nesmíte, tahle sranda vás bude stát dvě stovky". Tak babka vytáhne pětistovku a říká: ,,To si nechajte, já buděm eště sr*t.

Nejlepší odpověď
EKSOT123

Sbírám vtipy, mám jich tisíce, ale u toho tvého nuda, nezájem. Líbivost vtipů je velmi individuální, já se většinou vůbec neshoduji s bodováním ostatních lidí. A není to tím, že bych byl přehnaný slušňák, tady už mi hodně vtipů smazali.
Nejlepší si nevzpomenu, pár obyčejných:
>>Přijde inspekor na inspekci do třídy a vidí, ža na každou jeho otázku se hlásí všichni žáci a když učitel některého vyvolá, odpoví správně. Vrtá mu to hlavou, ale učitel mu to vysvětlí až po jeho odchodu do důchodu: „Naučil jsem je, aby se hlásili všichni, jediný rozdíl je v tom, že ten, kdo to ví, se hlásí pravou a kdo neví, levou ruku!”
>>Romská pohádka začíná např: „Bylo nebylo, na zahradě železo,“ problém ale je, jak má skončit, protože Romové ukradli i zvonec.
>>Synek radí líčící se mámě u zrcadla: Řasy mají být zelené! To jsme se učili v přírodopise.
>>Přivést koně k vodě umí kdekdo. Ale naučit ho, aby si zaplaval na znak, to už dá práci!
>>Ptá se turista místního: „Jak se dostanu k holiči?”
„Půjdete rovně, pak odbočíte vlevo a dál vás povedou stopy krve.”
>>Jede rychlík po Sibiři a najednou zastaví a stojí. Když už stojí asi 1 den, Ivanovi to nedá a jde za strojvedoucím: „Počemú my nějéchajem?“ „My izmeňájem mašínu.“ Tak to jde asi týden a nakonec Ivan povídá: „Vy užé izmeňáli mašínu?“ „Da, da, izmeňáli!“ pochvaluje si strojvedoucí. „Nu I počemú my užé nějéchajem?“ „My izmeňáli mašínu za vodku…“
>>Otec nadává mladíkovi: „Zklamal jste mě mladíku, měl jste mou dceru přivést domů před půlnocí! A už jsou tři, a navíc to ani není moje dcera!“
>>„Požádal jsi mého otce o moji ruku?” „Ano. Zatelefonoval jsem mu.” „A co řekl?” „Nevím, kdo volá, ale souhlasím.”
>>Rádio Jerevan vyhlásí hádankářskou soutěž. Otázka pro první týden zní:
„Ivan a Nataša jdou po poli. Vtom přiletí včelka Trajdalka a vlétne Nataše pod sukni. Kam zabodne žihadlo?“ Po týdnu rádio Jerevan hlási: „Přišlo nám 3428 vesměs oplzlých odpovědí. Jen jedna byla správná. Včelka Trajdalka samozřejmě bodne Ivana do ruky.“

Další odpovědi
Kelt

Vtipů znám hodně, ale nevybaví se mi, když je třeba. Například zloděj ukradne hodně peněz a policista to vyšetřuje. Policista ale mluví jiným jazykem, proto má tlumočníka. Takže T- tlumočník, Z – zloděj, P – policista.
P na T: „Zeptejte se Z, zda ukradl peníze.“
T na Z: „Ukradl jsi peníze?“
Z na T: „Ano.“
T na P: „Ano.“
P na T: „Kde jsou peníze?“
T na Z: „Kde jsou peníze?“
Z na T: „Neřeknu.“
T na P: „Neřekne.“
P na T: „Tak mu řekni, že když to neřekne, že ho zmlátím.“
T na Z: „Když to neřekneš, P tě zmlátí.“
Z na T: „Neřeknu.“
T na P: „Neřekne.“
P na T: „Tak mu řekni, že když to neřekne, že ho zastřelím.“
T na Z: „Když to neřekneš, P tě zastřelí.“
Z na T: „Mám je v kuchyni ve skříni.“
T na P: „Neřekne.“

quentos

V archivu je takových otázek asi deset, to ti na nějakou dobu vystačí.
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=nejlep%C5%A1%C3­%AD+vtip&cate­goryId=152