Lucka17

Znáte nějaký dobrý vtip, který začíná větou: „Víte, jaký je rozdíl mezi …“?

Nejlepší odpověď
marci1

Třeba: „Víte, jaký je rozdíl mezi ženou a mouchou? Moucha vás otravuje jen v létě.“ 🙂

Další odpovědi
Nikinka202

Tak třeba :D … Jaký je rozdíl mezi tchýní a miminkem? Žádný. Obojí stačí pochovat a je klid.

Kulpix

Víte, jaký je rozdíl mezi toaletním papírem a cirkulárkou?

.

Žádný. Stačí blbě přitlačit a prsty jsou v prd*li. :-》

ahold

Víš, jaký je rozdíl mezi umyvadlem a záchodem?
Ne??????????
To jsi tedy pěkný čuně!!! 🙂

vikit77

trochu rasistický vtip :--D
víte jaky je rozdil mezi židem a rohlíkem? rohlík v peci neřve :-/:-D

Jaký je rozdíl mezi padákem a prezervativem?
Když se protrhne padák, tak je o jednoho míň, když prezervativ, tak o jednoho víc.

kapka

Když budeš chtít někoho z legrace popíchnout: Víš, jaký je rozdíl mezi tebou a šampónem? Žádný, oba jste na hlavu.

Když se někdo přeřekne, tak můžeš říct: Holinky nebo hodinky… Oboje se natahuje. ( Aspoň teda dřív se musely všechny hodinky natáhnout, aby šly.)

ten který je

Jaký je rozdíl mezi chlapem a vibrátorem? . . Vibrátor vrní a chlap chrní.
Dobrou noc.:-)

quentos

Jaký je rozdíl mezi manželkou a tornádem?
.
Žádný…
Obojí, když přichází, je hřejivé a vlhké…
… a když odchází, bere domy a auta…

cizrna

Tohle je ale hodně černej humor:

Jaký je rozdíl mezi židem a chlebem? Chléb v peci nikdy neřve.

iceT

Víte, jaký je rozdíl mezi talířem a dámským přirozením?
Odpověď psát nebudu…

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

A co? To neznamená, že tam občas nemá chyby.
… ale co, ty si akorát chceš zas kopnout, že jo… chudáku, nikdo tě nemá rád, tak akorát rozséváš nenávist a zlobu. Se divím, že od té doby, cos vyškemral reaktivaci profilu po jeho blokaci za nevhodné chování, ti tohle admin ještě trpí. Primitive hulvátskej.

anonym

Mám tě rád, ale ty o tom ještě nevíš!