Avatar uživatele
Filip84

Jaký víno máte rádi? 😃

U mne je to dáno odrůdou, směsí, no a pak kvalitou zpracování. Mám rád medvědí krev, egri bikaver, malbec a obecně desertní vína, co já vím: kagor. což je cabernet sauvignon, ale přezrálý, no, výsledkem je desertní víno, sladké, a já ho piju, buďto, ředěný vodou (ne kvůli množství ethanolu, ale moc sladké!), a nebo jenom málo (něco, jak vodku 😅).

Jo a přestal jsem pít sovetskyoe shampanskoye, protože ho „pokazili“. 😅 No, prostě mi kdesi prodali flašku, že to bylo pajcovaný, hnus to byl velikej. Tak to nekupuju. Ale sekty mi obecně nesedí, pravý „sampagne“ je pro mne škoda („pívo lepší“ – bier de garde! 😅).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, Savier, Tonda Káňa před 30 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Odpoveď byla označena jako užitečná

Polosuché nebo polosladké bílé (muškát a spol.), ba občas i suché bílé (tuhle jsem si pochutnal i na veltlínu, jenže to byla flaška za tři stovky plus, takže to chutnat božsky prostě muselo – za ty prachy…). Červené výjimečně (modrý portugal ap.), ba i zmíněný Kagor mi moc chutnal, ale ten už jsem dlouho nikde neviděl.
Jak už jsem psal v předchozí otázce, jsem pivař – ale dvojku dobrého (opět na kvalitě nešetřím) vína kvečeru jako šláftruňk si dám rád.

Upravil/a: quentos

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Filip84 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cappuccino

Ja mam rada cervene vino a mam na to svoji fintu:
Kupuji zasadne vino ze zemi, kde je hodne slunicka! Kalifornie, Chille, Australie, Francie, Italie, Spanelsko. Jeste se mi nestalo, ze bych koupila spatne vino!
Treba i Penny ma vyborna australska vina za dobrou cenu, ale malokdo o nich vi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Savier

Mám stejný názor jako moudrý Drap. Žádné. Kdysi jsem popíjel většinou Francouzské vína. Co si tak pamatuji, mělo silnou voltáž. Okolo 13%. Takže jedná flaška stačila i na celý den. Děkuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Rolandské šedé, ale jen pokud je v akci 🤣

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Ani jedno. Jsem abstinent.

Nejraději mám ale lažantský rubín, který se vínu alespoň trochu podobá, ale nemá v sobě alkohol.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Červené hrozny, vlastnoručně kradené z vinohradu pana Zálešáka (byl soused tety). Měl hroznou baskervillskou bestii, jen 2 kluci (kámoše nebudu jmenovat) si tam troufli. Už jen to, žes to přežil bez ukousnutí kusu pozadí z nich dělalo manu nebeskou. A holky z nás byly hotový, stačilo jim dát hrozen. Zato jsme byli největší frajeři na okrese.

Kam se hrabe nějaké lahvové. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

žádné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michalds

Alkohol ničí mozkové buňky (což je evidentně zjevné už i u tebe;-) )
Takže ne, nepiju.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

cappuccino: Jj, něco na tom je! 😎😃

Avatar uživatele
Filip84

michalds🤪: Naser si, čuráku! 😃

Avatar uživatele
Savier

🤣🤣🤣

Avatar uživatele
michalds

Filip84: táhni ty zmrde! 😁:-D

Avatar uživatele
Filip84

Savier: Sorry, chlape, ale 13% je běžná „voltáž“ vína, teďka jsem se díval na flašku lahve, co jsem z toho vařil a dopil a má to 13.5%. Kolik vážíš?

Avatar uživatele
Savier

Wow. To já ty české právě moc nekupoval. Vždycky jsem měl za to, že kupuju to nejsilnější víno v krámě. Je ale pravda že sem se jich moc nenakupoval. Teď 79.5 kg na 186cm. Přibral jsem.

Avatar uživatele
Filip84

Jo, a to, co jsem se díval na flašku lahve, není český. Je to argentinský Malbec! 😅

Avatar uživatele
Filip84

Savier: No – vidiš! 😯 Já mám 1.67m @ 71 kg! Musíš přibrat, vole! Pak Tě najebe každá flaška! 🙄😂

Avatar uživatele
Filip84

Drap: Měli jsme anketu, kdo má rád pívo, a kdo má rád víno. Tak, kurwa, když nemáš rád žádný víno, tak to sem, kurwa, nepiš, ne? 🙄 Kreténe! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Avatar uživatele
Tonda Káňa

🤣👍

Nový příspěvek