KdoSiOdJinud

Jaký minifilm natočit?

Máme ve škole za úkol natočit cca 4–5min video, sestříhat, hezky ozvučit atd. atd… Jenže mě nenapadá žádný příbeh, děj. Chtěl bych aby to bylo na tématiku PC / programátor / závislák / otrok doby nebo tak něco?

Neměl by někdo nápad na "scénář? 😁 Dám ho do titulek 😁

Odpovědi
led

Slabší žiak, posadnutý počítačmi, hackne školský počítač. Chce si poopraviť známky. Počas behania po školskej sieti nechtiac vyvolá požiarny poplach…
Záver si už urobte podľa seba, alebo nechajte otvorený, nech ostatní rozhodnú – chytia ho, alebo nechytia. To znamená urobiť dva závery. Tento spôsob (Kinoautomat) preslávil ČSSR na Svetovej výstave národov v Montreale (nepamätám si už rok), hral tam v hlavnej postave Miroslav Horníček.

anonym

Začátek jakoby záběry od turisty.
Procházka nějakým městem.
█Panoráma kamerou. Zaměřit na nějaký nápis na budově který turisty zaujal. Zoom. Kamera stop.

█Snímání plochy monitoru:
na ploše se přehrává video, k vytvoření obrázku se stiskne nějaké tlačítko, může být animované, deformované.

█Vytvořit z videa jpg; převést programem na text (nápis na domě), takže žádné psaní na klávesnici.

█Výsledný text z obrázku opravit v jiném editoru, pak
vyhledávat <Kouklem.cézet>.

█Nalezený odkaz směřuje na stránku se soutěžními videi v sekci Vítězná. Odkaz ukazuje na existující školu. Po kliknutí na náhled s videem se spustí to samé video od začátku.

Video bych zčásti aspoň černobíle animoval.