zvonisek

Jaký máte názor na knihy Čimčirínek a chlapci? Putování za švestkovou vůní, Zajíček hrdina?

Jsou zvláštní co?

Nejlepší odpověď
annas

Putování za švestkovou vůni, tuto knihu jsem četla kdysi v mládí, když jsem se seznamovala s tvorbrou L. Aškenázyho. Mám dojem, zda nebyla zpracována ve Večerníčku. Ale už si moc nepamatuji, takže jen to, že jsem knihu měla ráda.

Dětskou knihu Činčirínek a chlapci, neznám. stejně jako Zajíčka hrdinu. Ty knihy už nejsou předmětem mého zájmu, i kyž mám pocit, že Těsnohlídka jsem četla.
..
Je pravda, že je trochu neobvyklé, že stále čtete pohádkové knihy, ale nevadí. Důležité je, že čtete. Možná tak žijete v jiném světě, který je občas hezčí a zábavnější než svět skutečný.

Další odpovědi
ivzez

Putování za švestkovou vůní → to snad byl i večerníček,
ale už si ho nepamatuji. Další dvě neznám…

Arne1

Čimčirínka jsem kdysi četl