JackkcaJ

Jaký je podle vás nejlepší vtip? :DD

Nejlepší odpověď
hanulka11

určitě není nejlepší ,ale je k pousmání Želva chtěla jednou v životě vidět erotický film.
Ale u pokladny ji nechtěli pustit dovnitř a tak si sedla před kinem a začala příšerně plakat!
Tu šel kolem mladý muž a ptá se želvy co s ní je.
Vysvětlila mu ,co se stalo a ten muž navrhl, že by ji mohl
schovat ve svých kalhotách, když mu želva koupí vstupenku!
V kině že prý pak rozepne zip u kalhot a ona se bude moct
podívat na ten erotický film.
Jak řekl, tak udělali!
V kině seděl vedle těch dvou mladý pár.
Dívka se pořád dívala na toho mladého muže,načež se její přítel nazlobeně zeptal, co tam celou dobu pozoruje!
Ona odpověděla: „Podívej, má HO venku!!“ Na to její přítel: "No a co? Co je na tom, že HO má venku, já
HO mám venku taky.

Ona: "Ano, já vím!
Ale ten tvůj nežere popcorn!

Další odpovědi
www

Pro každého jiný, protože každý z nás máme jiný smysl pro humor. Asi bych tě nepobavil 😉

anonym

Poslední"nejlepší" vtip:
Vnučka z Prahy vítala doma dědečka z Ostravy.Dědečku jak ráda tě vidím a víš,že se o ostravácích povídá,že mluví sprostě a nemají velkou slovní zásobu? A děda suše odpoví: pi*u!

karel4

Pepíček je na pískovišti
a de kolem polda a ptá se Pepíčku co to děláš
Pepík matlám
a co matláš
hovno s pískem
a co to bude až to bude ažý to bude
policajt policajt Pepíčka zbije a takle se to opakuje 3 dny
policajt de o kolo pískoviště a ptá se co to děláš
matlám
a co matláš
hovno s pískem
a co to bude až to bude
voják
a proč to není policajt
PEPíK Mám MáLO HOVEN 🙂