Kulpix

Jaký/který je podle vás nejlepší vtip?

Podle mě to je tento》》
Přijde chlap do obchodu a ptá se: máte žárovky? Prodavač na něj ano, obyčejný za 10kč, halogenový za 40kč nebo OSRAMky za 125kč. A pán povídá: ''Víte co? Dejte mi ty obyčejný a já si je doma os#ru sám…"

Nejlepší odpověď
Rokio

Zde je nejlepší vtip o Pepíčkovi:

Pepíček je poprvé v zoo a ptá se: „Tati, proč na mě ta gorila za sklem tak divně kouká?“

„Mlč, jsme u pokladny.“

zdroj: evtipy.cz

Další odpovědi
quentos

Otázka už tu padla mnohokrát, takže ten můj si tam najděte: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nova?questi­on=nejlep%C5%A1%C3­%AD+vtip
Mezitím mu začal konkurovat ještě jiný (takže, Rokio, nevím nevím, zda tamten je lepší):
Paní učitelka chce odlehčit hodinu a řekne dětem, aby jí daly hádanku. Přihlásí se Pepíček:
„Je to pro vás a strká se to [do vás]…“
''No, Pepíčku!!! Takové sprosťárny!! Dej sem žákovskou, dostaneš poznámku.„
''Ale pani učitelko … to jsou přeci květiny. Nakonci věty je Z:
Jsou pro Vás a strkají se do váz.“
Paní učitelka se omluví a zasměje, no a o přestávce hned vypráví kolegyni:
„Dám ti bezva hádanku: Je to pro tebe a strká se to do tebe.“
Co čert nechce, jde kolem Pepíček a zakření se:
„VYKAT, pančelko, VYKAT… jinak je to pták.“

marci1

Teď mě třeba napadnul tento : 🙂
Paní Nováková chce pobavit manžela, tak si nasadí plynovou masku a jde domů. Manžel se na ni podívá od novin a čte dál, tak povídá: „Jarouši, hádej, co je na mně novýho??“ Manžel si ji pozorně prohlédne od paty k hlavě, a když se dívá na obličej, tak překvapeně povídá: „Marie, že ty sis vytrhala obočí!“ 🙂

Kepler

Čéče, málem jsem měl včera skoro zadara poršátko Panameru. A proč jej nemáš? No, nechtěl to vyměnit za favorita, sviňa!

zelí

Newton, Pascal a Einstein hrají na schovku.
Einstein piká.
Pascal se schová pod postel.
Newton v klidu vezme křídu, namaluje čtverec metr na metr, stoupne si do něj a čeká.
Einstein dopiká a samozřejmě hned vidí Newtona a křičí: „Deset dvacet Newton!“
Newton mu vklidu odvětví:„To teda ne. Já jsem Pascal!“

:)

Frogman

Nedávno jsem slyšel tenhle:

Jede holka v tramvaji a má tílko. V podpaží má velký chomáč. Nastoupí děda se silnými dioptriemi, prohlídne si ji a říká: „Hele, ty baletko, dej tu nohu dolu a chyť se normálně, jo?!“ :DDD

Frogman

Kulpix: Lepší je to ve slovenštině.. :D

Príde chlapík do obchodu zo žiarovkami a pýta sa:

  • Dobrý deň,žiarovky máte?
  • No áno máme aké chcete?
  • Môžete mi ich ukázať?
  • No tu máme obyčajné za 50 centov, neónové za 1€ alebo tieto OSRAM tie vydržia veľmi dlho ale sú aj veľmi drahé!
  • Dajte mi tú obyčajnú ja si ju OSRAM sám! :DD