Jaký dárek dovézt americké rodině?

Zajímalo by mě, jaký dárek dovézt americké rodině, která by vás pozvala na 10denní návštěvu do USA. Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží ta té konkrétní rodině. Někomu se vozilo broušené sklo, jinému krojované panenky, jiný upřednostňoval typicky český alkohol /Becherovku, slivovici, popřípadě pivo/ Mám jednoho známého, ten už jede do USA poněkolikáté a téměř vždy veze jako dárek parádní sedlo

Další odpovědi
zjentek

Pokud nemohou sladké, vem jim studentskou pečeť, ta je v porovnání s am. sladkostmi prakticky hořká, bez cukru.
Bych jim zebral ovoce, zeleninu, bylinky a produkty z nich, keré si tu u nas na prajzské denně užívám a šli by do kolen, do kolen ti amici!
Též uzeniny a pečivo jak přibalíš, tak je též dostaneš do kolen. Cokoliv- housky na másle, šunku na mase…
A zeber aji hořticu, normálně plnotučnou a normální ocet Pikant (Seliko) okr barvy, to budou paf!
A ja nevím, co ještě… jogurtové mléko v těch titěrných lahvičkách, to tak též neznají, Actimel, nebo jak…

autacek

Než se rozhodneš co dovézt, nejdříve se podívej co se do USA smí a nesmí dovážet.

Nicméně, největším dárkem pro ně asi budeš ty sám.

Lamalam

Přivez jim soubor svých zdejších otázek o USA. Budou mít radost.

JarkaHor

Osobně mám ráda skleníčky a hrníčky a taky jimi ráda obdarovávám, takže většinu dárků co kupuju, tak objednávám z nekupto.cz :)

Odin

dovezl bych jim asi lázeňské oplatky.

anonym

Hned jak ti otevřou je lámanou angličtinou ujisti že si je rozhodně nepřijel pozabíjet „Marley boy is friend, will not kill yo, my engliš-sobad, sorry“, dej jim tu červenou krabičku a dovnitř nápis „World piece!“ 🙂 … zalaškuj „just kiddin, hahaha“ a zatímco budeš procházet vchodem dovnitř a třást pravicí se zájem ptej kde se v domě nachází kůlna na vercajk a toaleta.

To by mohlo prolomit ledy. Jako dárek jim dej třeba český tisk, se slovy „just another fake news, do not worry, but nice pictures of Brno“, nejlépe ze dne kdy se na titulce psalo o podobně úspěšné návštěvě Kevina Dahlgrena 🙂

anonym

ale vážně, vezmi prostě něco co je typicky české na meohou si to tam snadno koupit … český pití, Becherovku, a podobně pokud nejsou abstinenti. Hlavně to nepřežeň, nemyslím že by očekávali že s sebou povezeš chladničku ROMO 🙂