VampGirl

Jaká čísla volají ve Velké Británii, Americe a Rusku, když potřebují hasiče, policii, nebo záchranou službu? Děkuju.

Nejlepší odpověď
fenzo

112, jen v USA 911. Tenhle odkaz to objasní :)

Zdroj: http://www.sccfd­.org/travel.html

Další odpovědi
led

v dokumente si najdite tabuľku so štátmi rozdelené podľa svetadielov a tam sú potrebné telefonné čísla

Russia 112 Police – 02; Ambulance – 03; Fire, Search and rescue – 01; Gas leaks – 04. The new number 112 began operating in 2011

United Kingdom 999 or 112

United States of America 911