Jaký je aktuální počet obyvatel Belgravia v Londýně ve Velké Británii?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Udaj o počtu obyvatel v této čtvrti je v odkazu, ale je z r. 2001.
The population of Belgravia in London

https://www.be­alondoner.com/en/a­reas/belgravia

Novější údaj vychází ze sčítání lidí v r. 2011, ale Belgravia se již neuvádí samostatně.

Knightsbridge a Belgravia je oddělení v Westminsteru v Londýně v Anglii a zahrnuje oblasti Belgravia, South Kensington, Kensington, Knightsbridge, Queens Gate a Victoria.

V sčítání lidu v roce 2011 – počet obyvatel Knightsbridge a Belgravia 9,270 a tvoří je přibližně 47 % žen a 53 % mužů.

Průměrný věk lidí v Knightsbridge a Belgravia je 38, zatímco střední věk je nižší u 35 let.

37,6 % lidí žijících v Knightsbridge a Belgravia se narodilo v Anglii. Další nejvyšší odpovědi v zemi narození byly 6,5 % USA, 2,6 % Jižní Amerika, 2,0 % Indie, 1,6 % Čína, 1,6% Skotsko, 1,6% Severní Afrika, 1,5% Austrálie, 1,5 %.
http://knightsbrid­ge-and-belgravia.local­stats.co.uk/cen­sus-demographics/en­gland/london/wes­tminster/knig­htsbridge-and-belgravia