jaký má být grandhotel

co musí splňovat hotel aby se mohl nazývat grandhotel

Nejlepší odpověď
misicka2310

hha u nás ho mají čínani :)
Doplňuji:
mrkněte na toto třeba se něco dozvíte :) http://grandho­tel.cz/home.html

Další odpovědi
petr83

On Grandhotel je pouze vzneseny nazev a nic jineho vam nerekne.Co se tyce hodnoceni hotelu a co by meli obsahovat tak jedine oficialni(avsak nepovinne) najdete v mem zdroji.
Ale upozornuji ze v CR neni zadny zakon, vyhlaska ktera rika jaky hotel ma mit jake vybaveni.

Certifikace nak terou vas odkazuji je dobrovolna, a dalo ji dohromady nekolik ceskych asociaci ve spolupraci s ministerstvem pro mistni rozvoj.

Zdroj: www.hotelstars.cz