LucinkaLLL

Studenstský pokoj

Nějaké nápady jak moderně vymalovat studentský pokoj (+ nějaké samolepky na zeď)? Mám bílý nábytek. Dvě stěny jsou rovné, jedna skosená a čtvrtá není úplně rovná.

Odpovědi
huxa

Někam dávají grafity, no, já bych upustil od americké vize „teenagerů“, resp. dětský pokoj, ale už připravil klasický pokoj, který ovšem ještě nemusí být tak oficiální, jako třeba obývací pokoj, takže nějaký velký obrázek na zeď proč ne, klidně i spangeboba, dle toho, co máš ráda a potom bych také pozměnil trošičku barevné spektrum (klasická bílá není moc vhodná co se týče designu, tak i psychiky), osobně bych si ovšem strop vymaloval černě a nakreslil si na něj výraznou žlutou, nejlépe nějakou fosforeskující hvězdy s měsícem, to jsem vždy chtěl :)

Reezo

udělej si to tak jak ty chceš. Jestli si chceš dát nálepku na zeď tak prosím. Je to tvá volba a nemusíš se někoho ptát, jestli je to OK nebo sledovat přímo nějaký vzor.

majklhanz

Pro inspiraci se koukni na http://samolepky-ihned.cz/ věřím, že tam určitě něco najdeš, já si taky vybral a nemůžu si to vynachválit :)

Pety2015

Co třeba toto http://www.e-levnynabytek.cz/de­tail/detska-studentska-sestava-pro-chlapce-linus-2-044-k-1704/? To se líbí nám doma 🙂

Jana5678

Záleží jen na vašem vkusu, jelikož jinak se ve svém pokoji nebudete cítit dobře. Já jsem si nedávno také chtěla oživit svůj pokoj. Proto mým rozhodnutím bylo si vymalovat každou stěnu jinou barvou a pořídit si nový nábytek z masivu, který mám velice ráda. Poslední, co mi chybělo byl tv stolek, ale na trhu je jen málo takových, co by se hodily do mého pokoje. Naštěstí mi kamarádka poradila stránky, kde prodávali originální <a href=„https:/­/inhaus.cz/by­dleni/tv-hifi/“>Tv stolky</a> v různých provedeních.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.