Kepler

Jaký byl váš nejlepší vánoční dárek?

Já sám teda Vánoce nijak zvlášť neslavím, ale udělal jsem vaječný koňak tak, jak se dělá ve Slezsku. Na vrch velké štamprle jsem navršil ještě kopeček šlehačky a sousedi si jen mlaskali. Nazval jsem to Bílé vánoce. Jejich uznání mě potěšilo. Jinak jsem žádné dárky, coby single, nedostal. I tak to bylo super.

Nejlepší odpověď
JežíšKristus

Já dostal vaječný koňak s kopečkem šlehačky od mého souseda.

Další odpovědi
Ametyst

Poukázka na let balónem. Doufam, že nebudu muset mít roušku. 🙂

Jiří Bohumil

Pěkná a vtipná dárková kazeta s gelem a s nápisy na lahvičce pod sebou (chtěl jsem dát foto, ale nějak nejde) takže popisuji:
Hodný
Obětavý
Moudrý
Spravedlivý
Báječný
Veselý
Skvělý
A dole, malými písmenky „Sprchový gel“.
No, po přečtení všech řádek, (mimo tu spodní vytištěnou malinkými písmenky) jsem se „nafoukl“.
No konečně mě někdo kladně zhodnotil (manželka to nebyla, někdo z dětí, nebo vnoučat).
Ale po přečtení té spodní jsem se zasmál, no jo zase reklama.
Pak jsem ale byl dětmi upozorněn, že jsem na omylu.
Totiž středem toho nápisu (když se ty řádky srovnají jak je píšu) tak od shora dolů je středem nápis „Dědeček“ a většími písmenky.
Což mě tedy opět potěšilo. No zkrátka, pěkné „polechtání“ dědova „ega“. 🙂
(Doplněno dodatečně- bohužel, nápisy jsem původně srovnal posunem řádků, aby to vycházelo jak píšu. Ale po zveřejnění to je posunuto blbě, takže to není zřejmé).

Malvína

Letos to byl parfém Hermès, pravé belgické pralinky a skvělý Alpine Pro boty na túry. To mě opravdu překvapilo. Ale měla jsem radost ze všeho, trefili si mi do vkusu. Povlečení, polštáře, hodně knih, hooodně ponožek… Hlavně jsme se všichni ve zdraví sešli, poplkali a dobře se nadlábli.

paul1

Kopíruji odpověď k otázce Jiřího Bohumila:
Dostali jsme spolu s manželkou tyčový vysavač 2v1 zn. Concept. Šiková věc, vyzkoušeli jsme ho na koberci v jídelně a zjistili, že náš klasický až tak dobře nefunguje, ten nový tam našel kopu dalších nečistot. Má také výhodu v tom, že je bezšňúrový.

zjentek

Sovětskou beranici s rudou hvězdou, uvnitř srp a kladívko. Originál z Berlína.

Ametystík no to si dej raději roušku přes oči, jinak se z dárku můžeš poeat strachy. ((;

Ametyst

Zjentek: To nebyl škodolibý dárek. 🙂Nad zemí je lépe než na zemi. 🙂

Jiří Bohumil

Ametyst – souhlas, létání je krásné. Párkrát jsem si také (už „na stará kolena“) vyzkoušel let na paraglide (sám-sólo) a do dneška na to rád vzpomínám. Pouze leta mi zbránila se tomu dále věnovat. No a párkrát, se synem, nad Jeseníky, jsem si zalétal (i „zakočíroval“) větroně. Rovněž nádhera.
Ale bohužel, je to i nebezpečné. Syn, po cca 30-ti létech aktivního létání na obojím, měl nakonec smůlu. Větrný poryv jej „shodil“ z výšky na paraglajdu a on nakonec skončil na vozíku. ☹
Ale dodnes tvrdí, že nikdy toho, že létal, nelitoval. Přestože takto nakonec dopadl. A já mu to také nikdy nevyčítal.

zjentek

Ok, věřím. (;

já jen podle sebe soudil tebe. Já osobně bych si na let bálonem vzal pro jistotu špunty do uší a takovou tu roušku na spaní přes oči! pak bych si to UŽIL I JÁ! (; D; D;