Jiří Bohumil

Jaký byl váš nejlepší vánoční dárek?

Doplňuji obrázek k mé odpovědi k dotazu Keplera. Snad se zdaří.

Nejlepší odpověď
Malvína

Kopíruji svou odpověď u otázky Keplera.

Letos to byl parfém Hermès, pravé belgické pralinky a skvělý Alpine Pro boty na túry. To mě opravdu překvapilo. Ale měla jsem radost ze všeho, trefili si mi do vkusu. Povlečení, polštáře, hodně knih, hooodně ponožek… Hlavně jsme se všichni ve zdraví sešli, poplkali a dobře se nadlábli.

Další odpovědi
Kepler

Moooc pěkný!

paul1

Dostali jsme spolu s manželkou tyčový vysavač 2v1 zn. Concept. Šiková věc, vyzkoušeli jsme ho na koberci v jídelně a zjistili, že náš klasický až tak dobře nefunguje, ten nový tam našel kopu dalších nečistot. Má také výhodu v tom, že je bezšňúrový.

Rokio

Z letošního roku to byla kšiltovka s Boruto tématikou.