Jaký svátek je váš nejoblíbenější?

Nejlepší odpověď
Drap

Jiný (jaký?)

Vřdy ten, který se blíží

Další odpovědi
hanny 2

Vánoce

Svátky – jakékoliv – ráda nemám,ale ty Vánoce snad ano,kvůli té předvánoční a vánoční atmosféře.

jendahun

Jiný (jaký?)

Svátek Cyrila a Metoděje.Jsou dva dny volna,je začátek léta a jezdím na trabi sraz.

redy

Vánoce

Ančikk

Mé narozeniny

anonym

Vánoce

To jsou pro mne, i mé blízké ,nejkrásnější svátky roku.

slad08

Vánoce

O Vánocích musí být, ale hodně sněhu jinak stojí na prd.

Natee

Jiný (jaký?)

Ten, který trvá nejdéle =)

Ale jinak asi Vánoce.

WeeBear

Vánoce

Vánoce, ale není to kvůli dárkům.

Naše rodina jedině o Vánocích (době předvánoční a krátce povánoční) držela vždy opravdu pohromadě. Spolu jsme pekli cukroví, dělali bramborový salát, vařili, zdobili stromeček..
Mělo to vše prostě své kouzlo.

Teď už jako rodina pohromadě nejsme, ale přesto se o Vánocích všichni sejdeme a zopakujeme si to, co bylo před pár lety to, co nás spojovalo.. Je to nádherný pocit.

Ostatní svátky se u nás ani neslaví..

samicek333

Vánoce

Mám ráda zimu, chlad, sníh a vánoční atmosféru…:D