Gus_Fring

Jaktože mi smazali poslední dvě otázky?

Pokud tady bude někdo argumentovat tím, že jsem vkládal link na Youtube, tak já odpovídám dopředu: spoustakrát to již jiní uživatelé udělali. Pokud vás to nezajímá, tak ho neotevírejte. Prostě to byly dvě otázky na odlehčení a pobavení.

Nechápu, proč je tu dvojí metr. Mně otázky smažou, ale zdejšímu multitrollovi je zde nechají. A domnívám se, že právě on mi je nahlásil.

Nejlepší odpověď
Čecho_slovák

Házíš hrách na zeď. Musíš si zvyknout, nebo odejít. Jsou tu uživatelé, kteří při nahlášení příspěvku mají pod sebou loužičku.

Další odpovědi
Drap

Pokud dáváš takové otázky z odkazy na jiné stránky, je to v podstatě reklama a ta je tady zapovězena. Zkrátka takovou otázkou riskuješ že zmizí. Pokud si chce někdo najít , tak myslím, že to najde i bez tebe.

zjentek

To máš jako v životě. Nespravedlnost a bezpráví nabízí těm jediným správným, vhodným „dignitas“ osobám, papežštějším než papež, vždy výhodnější benefity, kvůli kterým stojí za to trestat ostatní, spravedlivé a nevinné. Bez věčného trestání člověka jsou nikým- jsou rovni. Přicházejí tím o vlastní identitu a zcela tak ztratí smysl bytí 🤷‍♂️. takže je nechej působit a zvykej si, Gusi. (;

marci1

Jen jsem dopsala odpověď na tvou otázku, otázka byla skryta. 🙂
Třeba ti ji „admin“ vrátí zpět.

Lotr2008

Zvykej si