Avatar uživatele
Gus_Fring

Jaktože mi smazali poslední dvě otázky?

Pokud tady bude někdo argumentovat tím, že jsem vkládal link na Youtube, tak já odpovídám dopředu: spoustakrát to již jiní uživatelé udělali. Pokud vás to nezajímá, tak ho neotevírejte. Prostě to byly dvě otázky na odlehčení a pobavení.

Nechápu, proč je tu dvojí metr. Mně otázky smažou, ale zdejšímu multitrollovi je zde nechají. A domnívám se, že právě on mi je nahlásil.

Zajímavá 0 před 604 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Čecho_slovák

Házíš hrách na zeď. Musíš si zvyknout, nebo odejít. Jsou tu uživatelé, kteří při nahlášení příspěvku mají pod sebou loužičku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Pokud dáváš takové otázky z odkazy na jiné stránky, je to v podstatě reklama a ta je tady zapovězena. Zkrátka takovou otázkou riskuješ že zmizí. Pokud si chce někdo najít , tak myslím, že to najde i bez tebe.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

To máš jako v životě. Nespravedlnost a bezpráví nabízí těm jediným správným, vhodným „dignitas“ osobám, papežštějším než papež, vždy výhodnější benefity, kvůli kterým stojí za to trestat ostatní, spravedlivé a nevinné. Bez věčného trestání člověka jsou nikým- jsou rovni. Přicházejí tím o vlastní identitu a zcela tak ztratí smysl bytí 🤷‍♂️. takže je nechej působit a zvykej si, Gusi. (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jen jsem dopsala odpověď na tvou otázku, otázka byla skryta. 🙂
Třeba ti ji „admin“ vrátí zpět.

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lotr2008

Zvykej si

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek