snookerballs

Admin nebo nějakej p**** smazal mé oznáméní, tím tuplem jdu pryč!

Poslední hřebík do rakve.

Nejlepší odpověď
hanulka11

není třeba oznamovat , stačí odejít, ale stejně ti to nedá a budeš sem chodit

Další odpovědi
anonym

Koukám, že se ti nějak ani 2. pokus o vstup nedaří, když ti minule blokli profil (tehdy jsi měl v nicku 3místnou číslovku).
Příliš mnoho lidí tě už demaskovalo, drap ti to naznačil více než významně, máš to marný, měl by ses s ostudou vytratit a zkusit prudit jinde, kde ti to budou trpět.
Tyto stránky rozhodně nejsou určeny pro léčení mindráků slaboduchých virtuálních nýmandů.
Sbohem a už se nevracej !
P.S. Proč raději nepláchneš rovnou bez té naprosto zbytečné pompéznosti.

tom004

Tak,sbohem.
Doplňuji:
Když už psal o té rakvi,tak mi přišlo slušné se rozloučit.

anonym

Dobre. Beru na vedomi. -iv-
Tome , ja to chtela take tak napsat , ale netroufla jsem si. 🙂

Deli

Ach jo, sám říkáš, že Ti smazali OZNÁMENÍ.
Tady jsme ale na ODPOVĚDÍCH a zadávají se OTÁZKY…

Drap

Tak se měj.

Berušinka

A pokud se zaregistruješ jinde, tak s tímhle přístupem tam taky moc dlouho nepobudeš.
Myslím, že dodržování kodexu není tak těžké. No nic – nebudu se zase rozčilovat.
Pokud odejdeš, uleví se mi.

dědapetr

To oznámení je proto aby jsme ti to vymlouvali?
Tak tedy běž když chceš,není to povyný sem chodit na odpovědi.

arygnoc

papa.

lexx

hochu…hochu…t­akových facek od života ještě bude, jinak mnoho zdaru na jiné diskuzi

anonym

To snad není možný,nestačím se divit.To je fakt on?Měla jsem tušení.Hochu,tak snad už sbohem.

led

Tak ako hovorí -iv- , plénum berie na vedomie.
PS.
Apropó, kladivo nepotrebujete?

tuCZek

HURÁ :)))

led

Doktore, len sa tíško divím. Človek aby si dával pozor, ledva prehovorí, hneď ho systém monitoruje, rozoberá do posledného písmenka, hodnotí jeho psychoprofil.

hanulka11

Axl – asi mi něco uchází- netuším, kde se bere tolik info.??????

anonym

Ad hanulka, někdy stačí sledovat shody mezi zablokovanými starými potížisty a jejich nové a neumělé pokusy o opětovné vstoupení do stejné řeky. Mají rádi o to větší rozruch okolo sebe, oč jsou ubožejší.
Malá nápověda, další z renegátů začíná na „k“, stačí se dovtípit.
Jinak též existuje sytémová komunikace mezi admini a pověřenými zlatými zakladateli.

hanulka11

dík , tak hluboce já nepátrám, prostě na to nemám..... ale to K mi vrtá hlavou delší dobu – nevím zda myslíme stejné......sakra

anonym

Ani nemusím vládnout telepatií, abych ti potvrdil, ano myslíme téhož.
Díky monitoringu tvých reakcí, mi program vyhodnotil tvé sympatie i antipatie a potvrzuje to tvůj správný dojem.

anonym

Ani nemusím vládnout telepatií, abych ti potvrdil, ano myslíme téhož.
Díky monitoringu tvých reakcí, mi program vyhodnotil tvé sympatie i antipatie a potvrzuje to tvůj správný dojem.

hanulka11

A sakra již víckrát jsem chtěla položit otázku …já stará čarodějnice …ale nebudu vířit vody …jen to prostě nechápu …to já bych nedokázala .

anonym

Hanulko, nejsi sama, slušného člověka by hanba fackovala a zalezl by do ústraní.
Kdežto hulváti mají hroší kůži a na nějakou čest zvysoka s**ou.

anonym

Ja to reknu na plnou hu .. ! Je to k.....k ?
🙂 -iv-

anonym

Iv, ptáš se ve chvíli, kdy už to stejně skoro všichni vědí, k tomu přece ani nepotřebuješ být čarodějnice s kouzelnými schopnostmi.

anonym

:-o Ja na prisla az ted. A to jsem si nebyla ani jista. ! A on uz tu ten K.. neni pod K.. ?