zvonisek

Je něco špatného na upravení, znovuobnovení starší otázky, pokud je stále aktuální?

Je to relevantní důvod na smazání otázky, když se otázka neopakuje, v archivu není žádná podobná?
Vůbec nerozumím tomu, co se poslední dobou děje.
Připadám si někdy jako nepotřebný jedinec, kterému nikdo nerozumí nebo spíše nechce porozumět.

Nejlepší odpověď
Dochy

Ano, je.
Připadá mi to dost nezdvořilé a obtěžující vůči ostatním, zvlášť vůči těm, kteří na danou otázku třeba už i odpověděli. Zvlášť když to děláš takhle masově a i u otázek, které už ani aktuální snad být nemůžou (jako třeba nějaká bulka před cca 6 lety???)

Další odpovědi
annas

Nominovaná otázka jako Dotaz+ „Jaký/který český film máte nejraději“ upravovala jsem ji před 498 dny od 16/2 2021 a vložila odkaz na několik podobných otázek.

Beru, že někdy je možné otázku posunout, ale zde třeba nechápu, proč záleží na tom, kdo viděl který film.

Pokud otázku posunete, bylo by vhodné k ní napsat, proč ji posunujete, Např. že vám odpovědi nevyhovují, nebo něco podobného.

Vaše otázka vložená před 1145 dny od 16/2 2021. Otázka přece už není aktuální, když se týkala vás. .

„Kdo je to zhrzená umělkyně nebo zhrzený umělec?“

K čemu se užívá zoloft? – Odpověď s odkazem jste dostala před 1676 dny od 16/2 2021

Již ho beru mnoho let, vím k čemu slouží.

atd.

Zkuste se opravdu zamyslet, zda je opravdu vhodné či nutné posouvat staré otázky, které často nejsou aktuální a nepřinesou nic nového. .

Drap

Ano je, tak jak píše Dochy. Odpověď jsi na otázku starou několik let dostala a většinou ne jenu, proč tedy obtěžovat ostatní a ptát se znovu? Myslím, že nejen smazání takové otázky je v pořádku. Osobně bych doporučoval takovému obtěžovateli dokonce dát ban.

Emefej

Je to druh obtěžování.

Mr. Marek

Není, problém je pouze tehdy, pokud autor otázky pozmění znění a smysl dotazu, na což by už daní přispěvatelé reagovali jinak.

Ametyst

Poslední dobou se hlavně roztrhl pytel se zdvojenými totožnými otázkami. Tomu také nerozumím. Komu to slouží? Kvalita nahrazena kvantitou jako všude jinde?

Mc Merkurion

… ANO … úprava/doplnění má být co nejdřív, ne po uplynutí pětiletky … udělej si pořádek v hlavě …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Annas, nic ve zlým, ale „Vaše otázka vložená před 1145 lety“ 😉 Měl jsem za to, že za čarodějnici/ča­rodějku byla nominována LED, a ona už i Zvonisek??? 😉

annas

Oddělila jsem jednotlivé reakce.

Vaše otázka vložená před 1145 lety od 16/2 2021. Otázka přece už není aktuální, když se týkala vás. .

„Kdo je to zhrzená umělkyně nebo zhrzený umělec?“

Zřejmě jste se na otázku nepodíval, jinak byste si přečetl, že nejde o žádnou čarodějnici, ale v podotázce napsala zvoníček " Jsem to já?
Asi ano, alespoň prozatím-„–

Dnes už studuje herectví, takže už "prozatím“ není akutální.

annas

Už mě to došlo . Ale i před 1145 lety existovaly zhrzené umělkyně či umělci,. Toto povolání vzniklo již ve starověku.

Stejně tak jeskynní malby svědčí o pravěkých umělcích. Takže opravdu nejde o čarodějnici, navíc led není určitě starověká čarodějnice. 🙂

Dochy

Pokud po 1145 letech stále diskutuje o svém dotazu, pak to normální člověk není 😉

annas

Možná je reinkarnovaná. 🙂