TimLeary

Jakou nejdražší věc vlastníte?

Jaká je nejdražší věc, co jste si kdy koupili pro radost a za které koníčky utrácíte nejvíc peněz?

Nejlepší odpověď
anonym

Život, ale ten jsem nekoupil, ale dostal a postupem času z něj mám radost a také za něj nejvíce utrácím.

Další odpovědi
sesednizkola

Ted uz nemam nic, ale jeste včera, kdyz jsem sel na pivo, jsem mel u sebe pět stovek.

Agneta

Měj pochopení, že to tady zveřejňovat nechci, takže zůstanu jen u oblečení…V mi­nulém roce jsem si koupila v Berlíně ve francouzském obchoďáku Lafayette bundičku za asi 30 000 Kč (nějaké botičky za pět tisíc nepočítám…). Mám švýcarské hodinky za „čtvrt miliónu“ (přibližně) v dobrém zlatu…stačí?:D

Danina65

Když já nevím, jestli je vlastním, to bych nechtěla.Jsou to moji dva synové.

Rokio

U mě je to tablet. Je poměrně drahý a hodně kvalitní.

SteimlX

Byt.
Kolo

RyuzakiKate

Vzpomínky, deníček „výblitkovníček“.