Avatar uživatele
bolak

Jakou nejlepší zprávu jste kdy obdrželi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, anonym před 4212 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Nejlepší zprávu dostávám každé tři měsíce od lékaře, který mi sděluje že nádor je zatím povrchový a mohu další tři měsíce zase trochu žít.

Barbakan jak to pro tebe může být nejlepší zpráva když jsi o členství žádal.
Stále je tady hodně lidí kteří přemýšlí. To jsi neprošel lustrací ?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Děda Louda

To byly ty z porodnice.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

oznámení, že jsem těhotná .-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Každá zpráva může být nejlepší, ale vždycky se může stát, že příjde další nejlepší. Pro mě jich bylo spousta. Poslední taková zpráva byla, že jsem dostala práci u Greenpeace jako frontliner.
Doplňuji:
Ale úplně nejlepší je když si s přítelem navzájem říkáme: Miluji tě, ty moje shnilá papriko. Miluji tě, ty moje jedovatá houbo a tak podobně. Každá láska je totiž ta nejlepší věc na světě.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Zpráva po jakémkoli – ať preventivním nebo „banálním“ vyšetření či kontrole u lékaře, zakončena slovy: Jste zdravá – to je vždy ta nejlepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Za nejlepší zprávy asi člověk musí stejně označit ty, které říkaly Žije. Bude žít. – jenže evokují vlastně věci, které dobré nebyly ani trochu.

Tak to pojmeme víc dovesela. „Nejlepší zpráva“ byla: „Máte tady ten vagón, dozítra si ho musíte vyložit“ (vagón nebyl můj a náklad taky ne, ale to paní nijak neřešila a zavěsila dřív, než jsem stihla cokoliv žblebtnout) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Vedle těch klasických rodinných, tak když nám přišlo poděkování od jedné obce za pomoc při povodních. Nám – patřilo skupině mladých lidí kteří se tam nadřeli jako mezci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vážený pane,litujeme,ale nemůžete být přijat jako člen Občanské Demokratické Strany.....
Doplňuji:
Ano,neprošel jsem lustrací. Prý bylo zjištěno,že jsem nebyl členem PO a SSM !

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

To už je dávno. Že jsem těhotná a pak, že mě přijali na střední školu, to je ještě dýl. Chtěla jsem být kadeřnicí a škoda, že jsem si tenkrát nepostavila hlavu proti „študovaným“ rodičům, na co je dneska ekonomka:-(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek