bolak

Jakou nejlepší zprávu jste kdy obdrželi?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nejlepší zprávu dostávám každé tři měsíce od lékaře, který mi sděluje že nádor je zatím povrchový a mohu další tři měsíce zase trochu žít.

Barbakan jak to pro tebe může být nejlepší zpráva když jsi o členství žádal.
Stále je tady hodně lidí kteří přemýšlí. To jsi neprošel lustrací ?

Další odpovědi
Děda Louda

To byly ty z porodnice.

Funna

oznámení, že jsem těhotná .-)

anonym

Každá zpráva může být nejlepší, ale vždycky se může stát, že příjde další nejlepší. Pro mě jich bylo spousta. Poslední taková zpráva byla, že jsem dostala práci u Greenpeace jako frontliner.
Doplňuji:
Ale úplně nejlepší je když si s přítelem navzájem říkáme: Miluji tě, ty moje shnilá papriko. Miluji tě, ty moje jedovatá houbo a tak podobně. Každá láska je totiž ta nejlepší věc na světě.

Damiana

Zpráva po jakémkoli – ať preventivním nebo „banálním“ vyšetření či kontrole u lékaře, zakončena slovy: Jste zdravá – to je vždy ta nejlepší.

manon

Za nejlepší zprávy asi člověk musí stejně označit ty, které říkaly Žije. Bude žít. – jenže evokují vlastně věci, které dobré nebyly ani trochu.

Tak to pojmeme víc dovesela. „Nejlepší zpráva“ byla: „Máte tady ten vagón, dozítra si ho musíte vyložit“ (vagón nebyl můj a náklad taky ne, ale to paní nijak neřešila a zavěsila dřív, než jsem stihla cokoliv žblebtnout) :)

venkovan

Vedle těch klasických rodinných, tak když nám přišlo poděkování od jedné obce za pomoc při povodních. Nám – patřilo skupině mladých lidí kteří se tam nadřeli jako mezci.

anonym

Vážený pane,litujeme,ale nemůžete být přijat jako člen Občanské Demokratické Strany.....
Doplňuji:
Ano,neprošel jsem lustrací. Prý bylo zjištěno,že jsem nebyl členem PO a SSM !

pusinka50

To už je dávno. Že jsem těhotná a pak, že mě přijali na střední školu, to je ještě dýl. Chtěla jsem být kadeřnicí a škoda, že jsem si tenkrát nepostavila hlavu proti „študovaným“ rodičům, na co je dneska ekonomka:-(