Heřman

Jakou máte rádi práci.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Damiana

práce s mozkem

Moc pěkná nabídka, to ti tedy povím Heřmane!
Jsem v podstatě dost líná, ale když už musím, makám jako fretka a jsem hodně důkladná. Doma nejsem ale smýčící typ a jinak čistě manuální práce by mne brzy hodně nudila. Takže raději namáhat mozkové závity, i když někdy je to hodně náročné a pak nedovedu dlouho vypnout a pořád na problém nebo situaci myslím. Od toho mi pomáhá relax v kuchyni. A dobrůtky jak známo posilují mozek, takže je to vše v rovnováze, ne? 🙂

Další odpovědi
Drap

práce s mozkem

Nedá se takto odpovědět a jiná možnost opět chybí. Nejraději mám práci hotovou.

aramah

práce s rucemi

Já bych radši s mozkem ale on nechce 🙂

anonym

práce s mozkem

Heřmane, protože zase je zde anketa nedávající více možností a tvrdě a nesmyslně vyžaduje buď a nebo, tak Ti „natvrdo“ sděluji, že mám nejraději práci manuální za použití mozku. Je to prima relaxace.
Práci „s rucemi“ neznám a pevně věřím, že mne osud ušetří toho, abych někdy musela pochopit, co to vlastně je. Češtinsky je to patvar.

briketka10

práce s mozkem

od Pusinky50 musím opsat jsem taky panna – panna a myšlení s rukama jdou společnou cestou k úspěšmému cíli :DD

anonym

práce s rucemi

Nemám rád práci. Ale nedokážu si představit tu práci s rucemi a už vůbec nechápu tu práci s mozkem, to jako třeba při pitvě :)?
Samozřejmě chápu tazatelovu otázku, jenom si dělám legraci (pro méněchápavé a šťouraly).
Ale jinak bez legrace, já mám rád oba druhy, když mi to už hlava nebere, tak se skočím odrágovat manuálně. Takže, každá práce má něco do sebe, ale všeho moc škodí. Kurňa, není jak se v pátek po osmé večer vybavovat o práci, to je mi ale anketa :).

quentos

práce s mozkem

Manuálně zručný jsem nikdy nebyl, naopak duševní práce mi šla vždy, takže volba jasná.
Jináč ohledně té koncovky nemá pravdu ani Pusinka50. Ani s rukami, nýbrž s rukama (duálový tvar používaný pro párové části těla).

pusinka50

práce s rucemi

ty jsi asi myslel práci „s rukami“. Mně nevadí žádná práce, já kdybych nic v životě nemusela dělat a nedělala, tak mám pocit, že žiju zbytečně. Jsem Panna-Panna, uprostřed znamení, no, ta má pracovitost danou do vínku už při narození:-) Ale myslím, že při ruční práci si aspoň člověk vyčistí mozek a nebolí ho hlava jako někdy při náročném přemýšlení …ale zas bolí ruce i tělo 🙂 takže nějak rozumně střídat.
Doplňuji:
ad Quentos: tak díky, mně tam to -i na konci nějak nepasovalo, ale nechtělo se mi zdržovat dlouhým přemýšlením, jsem dneska nějak unavená a depresivní

pizlicka

práce s rucemi

a do toho zapojit mozek.