janek66

Máte rádi Vietnamské instantní polévky? Jíte je a jak často?

Jeden můj kolega je už několik let pravidelně jí v práci ke svačině.Už je nemůžu ani cítit.Sám si ji dám v nouzi nejvyšší tak jednou za rok.

Nejlepší odpověď
ReHu

1 za pár let.
Ale dostala jsem tip. Maso na kousky osmahnout, okořenit kořením, co je k té polévce.
Nudle je možné také osmažit a použít jako přílohu.
Takže přidáním masa není polévka, ale jinou úpravou 2.chod.
Ještě jsem to nezkoušela, ale plánuju.

Další odpovědi
mojitek

Nejsou to jenom vietnamske..
Ale ja to jedl 4 roky v kuse kazdy den jednu. Nevim jestli to neni zdravi skodlive,ale celkem mi to chutnalo.No stejne jsem nemel na vyber :o)

Terryle

Taky jsem měla období, kdy mi hrozně chutnaly, stejně jako ostatní instatní čvajdy. Gympl a prvák na vysoké. Pak se mi nějak přecpaly a teď je sice vždycky doma pro případ náhlýho hladu mám, ale dám si ji jen výjimečně. Občas na to chuť dostanu.
Ale zrovna se mi zdá, že zrovna dneska ta výjimečná situace je… dík za inspiraci, co se snídaně/lehkýho oběda týče! :o)

Jahoda

Myslíte čínskou polévku? Tu moc nejím. Bohatě mi stačí jedna za půl roku a to si ji dám jen tehdy, když fakt spěchám.

vlastina

Z nouze nepohrdnu,ale jíst to pravidelně to teda ne.

panenka

Já je nejím manžel s dětmi ano

iceT

Oblibila jsem si jednu znacku,ale dam si jen obcas,kdyz na ni nekde natrefim.Takove ty co stoji do 5 korun totiz nejsou k jidlu.

hanulka11

nejím ,hrozně mi to smrdí

anonym

OMAČI http://img.na­dapenny.com/t20/103­17/nadap134449941­090237.jpg to je poctivá polévka narozdíl od českých malilinkatých sáčků s práškem. Je za 10 korun, je tam hromada nudlí a 2 sáčky s přísadama. Taková horká polívka v zimě na stavbě je lepší než krajíc s máslem a salámem.