Avatar uživatele
janek66

Máte rádi Vietnamské instantní polévky? Jíte je a jak často?

Jeden můj kolega je už několik let pravidelně jí v práci ke svačině.Už je nemůžu ani cítit.Sám si ji dám v nouzi nejvyšší tak jednou za rok.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda před 4907 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

1 za pár let.
Ale dostala jsem tip. Maso na kousky osmahnout, okořenit kořením, co je k té polévce.
Nudle je možné také osmažit a použít jako přílohu.
Takže přidáním masa není polévka, ale jinou úpravou 2.chod.
Ještě jsem to nezkoušela, ale plánuju.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

Nejsou to jenom vietnamske..
Ale ja to jedl 4 roky v kuse kazdy den jednu. Nevim jestli to neni zdravi skodlive,ale celkem mi to chutnalo.No stejne jsem nemel na vyber :o)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Taky jsem měla období, kdy mi hrozně chutnaly, stejně jako ostatní instatní čvajdy. Gympl a prvák na vysoké. Pak se mi nějak přecpaly a teď je sice vždycky doma pro případ náhlýho hladu mám, ale dám si ji jen výjimečně. Občas na to chuť dostanu.
Ale zrovna se mi zdá, že zrovna dneska ta výjimečná situace je… dík za inspiraci, co se snídaně/lehkýho oběda týče! :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Myslíte čínskou polévku? Tu moc nejím. Bohatě mi stačí jedna za půl roku a to si ji dám jen tehdy, když fakt spěchám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlastina

Z nouze nepohrdnu,ale jíst to pravidelně to teda ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já je nejím manžel s dětmi ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Oblibila jsem si jednu znacku,ale dam si jen obcas,kdyz na ni nekde natrefim.Takove ty co stoji do 5 korun totiz nejsou k jidlu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

nejím ,hrozně mi to smrdí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

OMAČI http://img.na­dapenny.com/t20/103­17/nadap134449941­090237.jpg to je poctivá polévka narozdíl od českých malilinkatých sáčků s práškem. Je za 10 korun, je tam hromada nudlí a 2 sáčky s přísadama. Taková horká polívka v zimě na stavbě je lepší než krajíc s máslem a salámem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek