Avatar uživatele
Květinka*

Jakou knihu byste doporučili 13lete dívce?

Hlavně aby byla napínavá a zajímavá a nejlepší spisovatelka je Blytonová

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Peťa=D před 5187 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
afro.minerva

Určitě by se ti líbila dvojkniha Krásná Kateřina. Je to historický román a je fakt moc krásný. Kdo by nechtěl tou Kateřinou být. Potom bych ti doporučila knihu Znamení blíženců. Tu jsem ve tvém věku apsolutně milovala. Určitě Harryho Pottera, ale asi jsi už všechno četla. Potom je fantastickej spisovatel Stephen King. Třeba Hřbitov zvířátek,Carri­e,Holčička, kteřá měla ráda Johna Gordona, Žhářka, Tajemství, Všechny nezbytné věci, Talistman, sága Pistoník a další knížky, které napsal. Je jich moc. Tohle je na rozmezí mezi Sci-fi a hororem. Píše báječně. Pak se mi líbilo Interwiew s upírem (nejsem si jistá pravopisem). Tahle knížka chytla každého, kdo to četl. A to jsem ji půjčovala hodněkrát. Dál Pán prstenů, nádhera. Bylo by toho víc, ale teď si nevybavím co jsem v tvém věku všechno četla. Já byla děsnej knihomol.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
domííík

puc si v knihovne knizku denisa mezi sklenenymi strepi je moc pekna sama sem ji cetla je to o jedne holce ktera proziva svou prvni lasku

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Fly

Třeba Malý bílý koníček
Strašidla na Silvrštejně
Čajovna u Orandžové kočky

Taky navrhuji knížky pro děti od Roalda Dahla, možná nejsou až tak azjímavé ale jsou hodně oblíbené a zajímavé. Mně se hodně líbí třeba knížka Čarodějnice ale i další jsou skvělé.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj, knížky dětem kupuju na shopu ELLAMAX. Tam mají moc hezkou nabídku opravdu pěkných a zajímavých knížek. Kolik je malé?

Nový příspěvek