kesim

Neznáte nějaké dobré knihy? Historické, válečné, špionážní romány, detektivky, thrillery…

Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Má oblíbená je od Štorcha, Lovci mamutů.

Další odpovědi
Putin

Edgar Poe – Jáma a Kyvadlo .. 7 stránek, žádné autorské práva (tedy legálně ke stažení) a napínavé! :) A celkově ostatní knihy od něj, pokud chceš něco delšího, tak asi Hobbit :)

fcoop

J. Berendt......­..Půlnoc v zahradě dobra a zla.
V.Swarup.....­..Milionář z chatrče....­...Šest podezřelých.

S.King.......­.Pavučina snů

Třeba.

dejavu

H. Hesse – Siddhartha, J. Irwing – Svět podle Garpa, M. Waltari – Tajemný Etrusk, K. Vonnegut – Snídaně šampiónů, J. K. Toole – Spolčení hlupců, K. Kesey – Vyhoďme ho z kola ven,T. Berger – Malý velký muž

zjentek

depresivní onemocnění ..mně se líbila a byla dobrá

Magix.cz

souhlasím s Putin, „Jáma a kyvadlo“ mám jako knížku s více povídkami od Poea a moc se mi líbí. Bububu !

iceT

Špionážní román doporučím skoro cokoliv od Roberta Ludluma,Dan Brown taky není k zahození,ale ovšem každému nesedí.Četla jsem od něj čtyři romány a přečetla jsem je jedním dechem.