aliendrone

Jaké znáte a POUŽÍVÁTE „super“ aplikace do mobilu (Android), kterých byste se nechtěli jen tak vzdát?

Já mám VELICE oblíbenou aplikaci Lupa (když někde nechám válet brýle je k nezaplacení!). Mnohé ženy zase nedají dopustit na „zrcátko“ (nevím jak se aplikace jmenuje, ale už jsem viděl hodně žen používat mobil při líčení (umí i zvětšovat). Co vy? ;) :)

Nejlepší odpověď
Drap

považuji za super, že nepoužívám vůbec žádnou aplikaci. Pro mnohé to je jistě nepochopitelné, ale mě to plně vyhovuje.

Další odpovědi
Klaproth

Neznám žádnou. Nemám chytrý telefon.

jáára

Tak určitě Sleep as an Droid, Open Camera, TikAPP na správu MikroTik, InSSIDer a to je takový můj základ…

aliendrone

jáára >>> Díky za odpověď, ale neškodilo by to trošku rozepsat (hlavně důvod PROČ zrovna tuhle appku, nevím ani k čemu je dobrá např. Open Camera atd.) ;) :)

Edison

UTFG… Popisovat tady všechno, co kdo použije je nesmysl. Na to jsou jiné servery. Dokonce i na tuhle otázku na jiných serverech najdeš mnohem lepší odpovědi.

aliendrone

Jo souhlasím, že popisovat tady všechno je nesmysl. Také by bylo fajn, kdybys už konečně ZAČAL ČÍST, protože já se NEPTÁM na „všechno co kdo použije“, ale na vysloveně SUPER aplikaci.

A kdybys zapojil i mozek, možná by ti došlo PROČ se ptám právě tady a nepřečtu si (navzdory tomu že já ČÍST UMÍM) nějaké kydy na jiném (byť specializovaném) serveru. :D :D :D