jirka F

Jaké věci budete dnes večer dělat?

Upozornění:Ten­tokrát nebudu dávat jinou odpověď…Tak dobře pro ty kterým to pomaleji myslí,dnes je silvestr.

Nejlepší odpověď
Malvína

a) Budu se dívat večer na TV

Budu se dívat na TV, projedu sem tam mobil, u toho dobře pojím a popiji, a nakonec se půjdu ještě projít. Tak jako každý rok. Doma si přiťukneme a dál se uvidí. Když mě chytnou roupy, zajdu si na drink do baru, kde pokecám se známými.

Další odpovědi
FlAsh_7

c) Půjdu spát.

Budu produktivní a pak spánek.

zjentek

d) půjdu se projít po městě nebo po vesnici.

Mám hemoroid jak vlašskej vořech, kašlu na všecko!

Musíš napsat, že je SILVESTR, jinak v historii ta otázka bude vypadat divně, včetně odpovědí. (;

Edison

c) Půjdu spát.

Šel bych spát. Jenže bude venku bordel…

Tw!st

b) Budu jíst a pít a přitom budu hlavně na PC

Nejspíš nic konkrétního, jen doma relaxovat. Pít letos vyjimečně nebudu, nemám chuť. Alespoň mi zítra nebude blbě.

agentpv

b) Budu jíst a pít a přitom budu hlavně na PC

a taky budu na TV a ještě jedna činnost tam chybí. Ale tu si necháme s manželkou na ráno 1.1. podle hesla: jak na nový rok, tak po celý rok

agentpv

Zjentek: Jsem nevěděl, že se při hemeroidech kašle. Mně na to pomohlo narození dcery, nechápu to, ale opravdu hemeroidy jsou už 5 let fuč i když se na záchodě (často marně) před dcerou pravidelně zašívám i na delší dobu.

Edison

Zjentek má pravdu. To není o pomalosti myšlení, leda toho, kdo pokládá otázku.