martinka988

Jaké kupujete dětem radši hračky? Plastové nebo dřevěné?

Nejlepší odpověď
Drap

Vždy, pokut to jde tak dřevěné, místo plastových. Už delší dobu hračky dětem nekupuji, ale vyrábím.

Další odpovědi
Smack

Ještě jsem neviděl dřevěnej Playstation nebo tablet xD

seraphico

Rozdíly v tom nedělám, ale sortiment dřevěných hraček je mnohem menší než plastových, takže je pravděpodobnější, že po plastových šáhnu častěji, což se tak i děje.

marci1

Menším dřevěné a chlupaté. Starším plastové a chlupaté. 🙂

Přemysl

Hračky můžou být plastové. Neměly by být z měkčeného PVC. Uvolňují se z nich škodliviny.

elkon

Dnes už žádné (i vnučky jsou dospělé). Jinak to bylo podle účelu. Něco v plastu, něco ze dřeva, případně kovu.

kačka003

Já jsem rozhodně pro dřevěné, nepříjde mi že se zničí, to ovšem nemužu říct o plastových. Hlavně dřevěné mají moc pěkné designy, plastové jsou příšerné kreatury:-(

Marryh

Já mám taky radši dřevěné, nedávno jsem kupovala na kidsparadise mají tam moc pěkné hračky 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Příspěvek smazán administrátorem.