leňa86

máte radši pro své děti hračky plastové nebo ty dřevěné a proč?

Odpovědi
Nassin

Určitě nejvhodnější jsou hračky dřevěné. Pokud jsou ošetřeny netoxickým nátěrem, nebál bych se i kdyby je dítě olizovalo. U plastových se to nedá říct.
P.S. Když vejdu do prodejny Dráčik, tak tam cítím příšerný smrad z plastu.

Emik19

Ahojk, za mě určitě ty dřevěné, myslím si že vydrží mnohem déle než ty plasťáky..

fial.adela

Moje dděti milují hračky mají jich opravdu soustu ale snažím se jim kupovat právě dřevěné, nemám s těma plastovýma dobré zkušenosti.. všechno čína a hned se to rozpadá, navíc jsem poměrně nedávno objevila super stránku kde mají dřevěné hračky a moc krásné 🙂 (kidsparadise.cz) Kdyby se chtěl někdo kouknout 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

leňa86

Já jsem taky pro ty dřevěné, určitě vydrží déle… a navíc vypadají i na oko hezčeji 🙂