hapiky

Jaké jsou kroky ke štěstí?

Věčná otázka? Věčné téma! Jen proto, že štěstí může vypadat všelijak?

Nejlepší odpověď
zjentek

Věčná no a hlavně zbytečná. Myslím, že NIKDO se nerodi proto, aby byl šťastný, to je nesmysl.

Další odpovědi
aliendrone

V principu mohou být JAKÉKOLIV! Venkoncem stále platí, že „štěstí“ (když je unavené) sedne i na VOLA! ;) :D :D

paul1

Tady je takový (snad) dobrý návod:

Zdroj: https://www.zi­votbezhranic.cz/cty­ri-kroky-ke-stesti-abychom-stesti-citili-porad/#axzz7BQp5d4Vr