dnesjestreda

Jak se stát zpěvačkou?

Chtela bych si stat svetoznamou zpevackou, ale nevim jake kroky podstoupit.

Odpovědi
elkon

Dnes to není jednoduché, zpěvaček průměrných i podprůměrných je dost. Stát se hvězdou není snadné. V první řadě je potřeba velký talent, pak nějaké soutěže a štěstí. A dále pak tým lidí, kteří ti pomůžou.

Mc Merkurion

… na studenta práv dost naivní dotaz, nehledě na sexuální nerozhodnost …

NoFear

1.naučit se zpívat, popřípadě si zvýšit sebevědomí, naučit se zpívat před publikem
2.nazpivat vlastní písně (svoje nebo si na to můžeš někoho najmout – aby je napsal a složil). Začít můžeš na coverech – trénovat nebo se i trochu proslavit, když ti to půjde. Youtube nebo veřejná vystoupení
3. Uspět. Hledat možnosti, jak se prosadit, nějaké nahrávací společnost, smlouvy, vystoupení, koncerty a popřípadě pěvecké soutěže, agenti.

marci1

Milá „dnesjestředo“,
zpívat, zpívat a cpát se, cpát se všude. Dnes už „zpívá“ kdekdo, i ti, co jim to moc nejde. 🙂

Školníšprtka

1. Mít talent
2.Zpívat
3.Zkoušet nějaké soutěže
4.Jít do ČSMT :))

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.