Kepler

Asi je, protože nedělá ukvapená rozhodnutí. Pořád přemýšlí, jestli druhý příchod Ježíše má nějakou cenu.

Další odpovědi
Roman71

Ve srovnání s člověkem nesrovnatelně vyšší. Až se vrátí a začne jednat, nebude čas ani prostor na výmluvy. Mimochodem ty, kdo správně reagují na poselství dobré zprávy o Božímu království, čekají úžasné podmínky pro život na zemi. To vyžaduje moudrost a dobré načasování, které je v rukách jeho Otce. Ježíš Kristus bude vládnout po boku svého Otce jako král nad zemí, budou kříšeni mrtví a lidé budou přiváděni k dokonalosti.

Je na co se těšit!

zjentek

Dobrá ilustrace.

Tak on každý vyhulenec je v podstatě šaman a odtud je už jen krůček k Ježíši. (;

V rauši se před tebou otevře vlastní nitro a vidět každičkou buňku, celý ten dokonalý stroj jak pracuje zevnitř, být nad to povznesen a vnímat se jako mechanismus, který si nastavuješ a spouštíš jak se ti zlíbí, to už je kurwa o inteligencí­.............­.. kurwa potkan s houkačkou a majákem jede, musím končit spadnul mně motor, ať to tu nevyhoří..

elkon

Houpacího koně.

Rokio

Hloupý určitě nebyl.

just křesťan

Je rozhodně mnohem inteligentnější než my. V jakém rozsahu však nevím.