Avatar uživatele
marci1

Jaká by měla být žena, aby ji muž obdivoval a měli spolu i dobrý kamarádský vztah ?

Velká sexuální touha asi časem trochu pomine a jak obdivovat ženu, ale moci si s ní o všem popovídat ? Když nemá ovšem sto kamarádek a nemá tudíž na muže čas.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, celie před 3998 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

No, především v pohodě. Jestli mě něco dokáže na ženské vytáčet, tak furt její nějaký pindy. Takovou ženskou už nikdy nepustím do baráku. 🙂
Chlapa ochočíš snadno, stačí několik jednoduchých triků:

  1. chválit – za každou kravinu, blbost
  2. nekritizovat – souvisí s 1)
  3. dávat mu pocit, že on je ta hlava, nesnažit se mu rozkazovat, ale mistrně ho manipulovat, tj. prosazovat svoje zájmy tak, aby měl pocit, že to rozhodl on sám
  4. být pro něj sexy – nedávat své fyzično zadarmo 🙂, je potřeba ho nechat tak trochu stále lovit
  5. pečovat o něho – jak říkal doktor Plzák, ženy naučte se jednu větu, když chlap přijde domů z práce: „Sedni si, najez se, lehni si“.
  6. nedělat mu konkurenci – dnes spousta žen žije v naivní představě, že chlap bude chtí ženskou, co vydělává stejně jako on, je stejně schopná jako on atd. … blbost.
  7. nepokoušet se o půlení – souvisí s 6), je to takovéto vše napůl, já myju nádobí v po, st, pá a lichou neděli, ty v út, čt, so a sudou neděli. „skvělý nápad“, ale nefunguje.

No a takhle bych mohl pokračovat…

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Damiana, Andělé Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Orange

Já třeba nějak ani netoužím po dobré kamarádce, podle mě to ani normálně nemůže fungovat. Občas dát řeč je v pohodě, ale nějaký užší kontakt.. Hlavně nechápu k čemu kamarádku? Pochybuju, že bych se s nějakou shodnul v zájmech a bavit se o Ulici mě nevzrušuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

na co chlap potřebuje ženskou ..opravdu na kamarádství? Je to trochu drsné, ta skutečnost, kterou si ženy nepřipouští, ale chlap chce po ženské jen jedno. A potom (po jednom), pakliže s ní zůstane, už nikdy nebude sám sebou, k tomu mu dopomáhej síla ženy. Kdo že vymyslel vztah? Víte? Funguje to? A další drsnou věc řekl Saudek v nějaké talkshow: prý normální chlap se s ženskou nebaví- což mi od něj sedlo jak pytel brambor, ale zůstává faktem, že chlap, který žije se ženou, není sám sebou. Může tam být tedy taková rovnice, že pokud vás bude obdivovat a předvádět, po čem toužíte, nebude už atraktivní on pro vás, protože v té době už nebude chlap. A jaká by měla být žena? Skromná ..nechtít to po něm. Vděčná ..jen za jeho přítomnost. A jedno moudro závěrem: na rozdíl od muže, žena bez chlapa žít nedokáže ,(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
celie

Tak jsem čekala nějakou solidní odpověd a nic.Podle toho vyplívá,že muži nechtějí ženy jako kamarádky,jen na jedno.A přitom si myslím,že ženy právě bývají rády,kamarádky s muži,protože nemají ženské vlastnosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

Je opravdu zázrak najít muže a současně dobrého kamaráda.Já měla to štěstí.které trvalo více než čtvrt století.Ani jeden z nás se nikdy nesnažil přizpůsobit protějšek k „obrazu svému“,omezovat v jeho zálibách,nebo dokonce kvůli nim vyvolávat spory.Vzhledem ke směnnému provozu obou nebylo nutné striktní dělení prací v domácnosti,vzá­jemnou pomocí zbývalo více společně prožitých pohodových chvilek.Ženské jsou vždy trochu více upovídané.Mlčen­livý,ale spolehlivý samorost umí náklonnost projevovat svým vlastním způsobem.Je vnímavým posluchačem,pokud ví,že se neprobírají otázky typu jedna paní povídala ,nemám co na sebe,sousedi jedou na dovolenou tam či onam atd.Každý vždy reprezentoval sám sebe,nebylo nutné předvádět toho druhého ostatním.Bohužel ale máme každý svůj čas života vyměřen…Možná to vyzní neuvěřitelně,ale skvělý muž může být současně i báječným kamarádem.

před 3996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

myslím, že nejlépe za všechny to řekla celie: muži neradi kamarádí s ženami, protože ony mají ženské vlastnosti ,)

před 3997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Ne že bych se v tom nepoznával, ale přinejmenším 1,3,5 musí jít od srdce, jinak je zaděláno na malér… A to se v dospělosti naučit snad ani nedá ☹

před 3998 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
olm

pod tvuj nazor se podepisuji i ja a pripominan

  • hlavne ta manipulace je velmi nebezpecna zalezitost

před 3998 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Dami,to se Alešovi ale povedlo,viď? Má naprostou pravdu,já mu ji také chtěla dát,jen jsem čekala na další odpovědi,ale vážně si ji zaslouží,to se mi fakt moc líbí…:-))

před 3998 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Buď v klidu, lepší odpověď už nepřijde! 🙂

před 3998 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Alesh,máš pravdu,lepší odpověď nepřišla.:-))

před 3997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Přeci bych ti . 😉

před 3997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

nelhal 🙂

před 3997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Věřím,věřím…:-))

před 3996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Jj, tady není co dodat.:-)

před 3998 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Přesně tak.:-)

před 3997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Holky, už mě nechvalte… nebo vám začnu zobat z ruky 😉

před 3998 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Takže to funguje!:-)))

před 3998 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

nepochybuj ani sekundu! 😉

před 3998 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Supééér!:-))

před 3997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Vždyť je to tak jednoduché… 😉

  1. dát mu nažrat
  2. dát mu …
  3. nechat ho vychrápat

S tímhle vyžiješ celkem taky slušně.

před 3997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

No jéjé,úplně jednoduchý kodex štěstí-napapkat, pomazlit a hajínký…a chlap přede jako kocourek…:-))

před 3996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Aleshi, tohle si zasloužil nominaci. Kéž by to všechny ženské věděly a dodržovaly.:-)

před 3998 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

Madam, jsem Vaším dlužníkem! 😉
Taky si to přeju, cpu to do nich horem dolem! 🙂

před 3998 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

No jo, ale když se to musí vysvětlovat a učit, tak už to není ono…
Obvykle nastoupí ženský nesouhlas a polemika (nad některými body) – nebudu se přetvařovat a dělat ze sebe slepici, nemám zapotřebí mu pochlebovat, když jsem lepší… To jsou chvíle, kdy se mi chce vždycky z plných plic řvát! Sakra, nech ho být, zavři na chvíli pusu nebo překousni tu rýpavou poznámku ke všemu, co on dělá (nebo nedělá:-)
Pokud to má žena v sobě a nesnaží se chlapa předělat, ale je sama natolik soudná a chytrá, že ví, že on je pro ni pak skutečně schopen všechno, může si fakt žít jako v princezna pohádce – když si tak ráda stěžuje, že on nedokáže říct, že ji miluje…
Muž, který takovou potká si může gratulovat, žena, která má schopného muže, který dokáže svým chlapským chováním „způsobit“ to, že se ona chová jako žena a po něm chce jen jedno – aby on se choval jako muž – má vyhráno. Složité je jen jedno. Najít (potkat) tak moudrou ženu a mít štěstí na muže, který je chlap. 🙂

před 3998 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek