Deli

Co děláte, když Váš protějšek neskutečně chrápe???

Jak to vyřešit JINAK než rozdělenými ložnicemi?
Vdávala jsem se z lásky a našeho vztahu si vážím, podle mne jsou oddělené ložnice cestou do rozvodové síně…
Ale ráda bych se VYSPALA. CO SE DÁ DĚLAT??????????
Doplňuji:
Děkuji Vám všem za odpovědi, asi ho poženu do nějaké té spánkové laboratoře. Nebo k jinému lékaři??
Stavební úpravy v domě se mi dělat nechtějí a špunty do uší jsem už zvažovala, ale zas bych neslyšela chůvičku…

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se na některé další rady – otázka už byla několikrát položená.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­28&q=chr%C3%A1p%C3%A1n%C­3%AD&sa=Vyhle­dat#1069

Další odpovědi
Valky

Buď dotáhněte manžela k doktorovi. Když nepůjde, maminka to už po svatbě vyřešila tak, že si začala na noc dávat „špunty“ a bez nich ani ránu. Tak si na ně zvykla, že i když jede ke kamarádce na víkend, neusne bez nich. :o)
Já mám to štěstí, že mám šíleně tvrdé spaní. Když spíme u partnerovo rodičů, ráno se všichni diví, jak to, že jsem se krásně vyspala, když je přes 3 zavřené dveře, přítelovo chrápání budilo. :oD Já opravdu vůbec nevím, když se v noci vzbudím, tak je jako myška.. Ale rád povídá ze spaní.. A když chodil na noční, byla to pro mě zábava – co já se dozvěděla za kraviny.. :D A pak jsme se tomu spolu smáli… :o) Nebo když už přítel chrápe, pomáhá, když mu dám pusu, nebo ho pohladím po tváři, se zavrtí, uculí a spí potichu… Pokud Vám to nepomůže, tak opravdu jen ty špuntíky.. :o))) Oddělit ložnice? To snad ne! Určitě to nebude taková hrůza a vše se dá řešit! Hodně štěstíčka.. :)))

anonym

Ja mam cely zivot oddelene loznice. Jsem v tomhle mozna sobec , ale myslim na sebe , chci se vyspat a ne byt pak cely den nervozni … vycitat … byt podrazdena, Jde o zvyk. Ja si to nemuzu vynachvalit. Vzdyt si Deli muzete o vikendu k sobe zase " rano " vlezt " , jako by jste spolu spali. I partner se chce dobre do prace vyspat , proberte to , mozna to uvita . 🙂 -iv-

Fidel

Lehce do ní kopnu, nebo se „nešikovně“ převrátím tak, že do ní vrazím a něco zamumlám. Většinou mám potom na dalších 20 minut k tomu usnout. Pokud začne znovu chrápat, tak postup opakuji.

hanulka11

Není pravda co píšete, že rozdělené ložnice jsou cílem do rozvodové síně.
Jen kdybyste věděla kolik párů takto bezvadně funguje a krásně se vyspějí oba a hlavně jeden druhého neomezují. Ta chvíle kterou si chtějí spolu užít , ta je prostě vždy a nemusí na to být společná ložnice. Asi jste ještě mládě…jistě až poznáte kouzlo oddělených ložnic a pak si na mě TŘEBA vzpomenete.

elektrikář

Zažeňte drahou polovičku k lékaři lecos se dá opravit. Jinak pomohou zátky do uší pro hlučné provozy jdou koupit v lekárně.

venkovan

Zašít tenisák do košile na záda.
Ale dnes jde chrápání odstranit lehkým chirurgickým zákrokem.
Ale chrápou i ženy, tak se těšte na oplatu protože s přibývajícími křížky se zvyšuje šance na tuto vadu.
A oddělené ložnice není nic tak hrozného. Naopak – často je to výhodnější, protože každý má svůj vlastní druhým nerušený spánek

gnosis

doktor / spunty / zakazat mu spat na zadech:) nebo vse dohromady.

Rufus

Zrovna dnes jsem se z téhož důvodu nevyspala, drahá polovička řezala jak motorová pila kanadské lesy. Nejhorší je, když už spí a já teprve spát jdu a při tom rámusu prostě neusnu. Někdy pomůže, a to i v průběhu noci, lehké či silnější CCCCC…, a taky polohlasně ho oslovím jménem, zdrobnělým, a nabádám ho ať si lehne na boček. Jinak taky dobře spím a fakt jde většinou jen o mém vplouvání do náruče Morfeovy…

žolik

tohle je řešitelný problém,dá se odstranit ale dotičný to musí chtít.

horakupavel

Moje milá v noci také chrápe…ale když se k ní začnu víc tulit tak přestane a nebo i oba procitnem a dokažeme se pomazlit a usnout:pak usnu dříve já.Manželka říká o mě totéž..jak začnu chrápat tak se ke mě víc tiskne a pak utahaná láskou usne dřív než začnu chrápat já.

tommisa

Kupte si špunty proti chrápání v e-shopu www.komasport.cz , opravdu to funguje.