Avatar uživatele
Reezo

Co dělá muže atraktivním pro ženy?

Zajímali by mě názory žen, dívek a slečen, co jim přijde atraktivní a čeho si z vlastní zkušenosti všímají a čeho naopak ne. ne, nadarmo se říká, že člověk hodnotí výrobek podle obalu…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3990 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

Tak na první pohled si všímám rukou, resp. předloktí – hlavně zápěstí. Taky jestli nemá špinavé okousané nehty a jestli nemá ruce jako párátka nebo naopak moc svalnatý.
Pak taky mě přitahuje chlap, který se vyzná v nějakém oboru – ať už jde o fyzickou nebo intelektuální aktivitu; který je prostě v něcem dobrý, ale nemusí to být zrovna mistr republiky., ale neustále pracuje na tom, aby se rozvíjel. Taky mě zajímá, jak hodně bere život s humorem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
danet

Pro mě je přitažlivé, když ve mě muž vyvolává pocit, že se s ním nemusím bát. Že se v životě vyzná (ale pozor! nikoli, že se tím vychloubá), to, že se vyzná musí být jeho vlastnost, ne jen póza…Musí si být jistý sám sebou (přirozeně, nikoli přehnaně, sebestředně), musím mít pocit, že bere život s lehkostí a nadhledem a vtipem (ale v podstatě zodpovědně). Problémy bere jako výzvu, nehroutí se z nich. A tohle všechno se mu musí zračit v pohledu. Jediná věc, která ho znejisťuje je síla citu, který ke mně chová (prostě mě miluje a podlamuje mu to kolena-to je strašně sexy na tom sebevědomém a světaznalém chlapovi) Možná by se to celé dalo shrnout pod výraz charisma, tzn. to, co z něj na mě vyzařuje. („Zkrotím Tě, ale bude mě zajímat, jak Ti je!“)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

to je tězko…i škaredý chlap může být atraktivní, když má charisma…já se nezaměřuju na nic konkrétního…prostě mě ten chlap musí něčím zaujmout…a je to jedno čím…(my jsme složitější osobnosti, než chlapi, ti by ti odpověděli určitě úplně konkrétně .-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Konan-Pain

Oči, postava, ale především povaha :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Mravnost a čestnost. Zní to jako klišé, ale je to tak. Dále všeobecný přehled, smysl pro humor, tolerance a v neposlední řadě čistota a vkusné oblečení. Totéž platí i pro ženy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek