Avatar uživatele
dagry

Říkáte mu/jí vše ????

Máte před partnerem nějaká tajemství nebo mu říkáte vše ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Losos, Boooh, Luciet před 5121 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

mám a víc neřeknu :D a jsem zvědavej jestli někdo odpoví, co když to uvidí partner a bude se pídit co to vlastně je za tajemnsvtí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tajemství má snad každý. Aby se někdo před někým svlékl úplně do naha-nevěřím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nave

tak říká se,že každý člověk má nějaké tajemství.
já jsem upřímna,co na srdci to také na jazyku.když se mě někdo na něco zepta také popravdě odpovím…
tajemnství,žád­né(ted)nemám.
také asi záleží,co se považuje za tajemnství…
každý člověk si třeba například,před­stavuje rodinu jinak-jiným zpusobem…
snad jste mě pochopili,co si čtete moje písáni,cojsem tim chtěla říci…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

I když si s manželem povídam o všem a řeším s ním vše,mám tajemství tak jako každý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Nějake menši ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Mám, jako každý, ale žádné zásadní. Mně prostě lhaní a zatajování, ač jsem to zkoušela, nejde. Vždycky se nějak podřeknu.
Nemohla bych být tajným agentem ani náhodou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Já svému partnerovi říkám všechno (kolikrát i to, co se mu moc nelíbí, ale ve finále je rád, že to ví – například ohledně těhotenství, porodu a podobně. Nebylo mu to v tu chvíli příjemné, ale když jsem začala rodit, tak byl nakonec rád, že to všechno znal.)

Samozřejmě neví o mě apsolutně všechno, ale to čistě jenom z toho důvodu, že na to zatím nepřišla řeč. To je všechno. A až na to přijde řeč, tak mu to samozřejmě všechno povím.

Nicméně jsou i věci, které nechce vědět, i když jsem mu je chtěla říci. Ale když se na to bude ptát, tak mu to taky povím. V tom problém nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
faktor82

Ne vždy je dobré říkat naprosto vše, a tohoto pravidla se držím. Důležité je však i nedělat to, co nechci, aby mi moje druhá polovička dělala též.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Jsou věci,které nosím v sobě léta.Protějšek o nich neví a nedozví se je .To neznamená,že hrajeme na schovávanou.

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Já snad ani ne. Ví všechno na co se zeptá. Když se nezeptá, tak ho trápit nebudu. Vím, že by do mě rejpal (sice by mi to lichotilo, že žárlí), ale taky vím, že by byl smutný, ale nic by mi neřekl. Takže pokud se nezeptá......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

S přítelem si říkáváme ty nejdůležitější a hlavní věci. Ovšem mám svá tajemství a ty neví nikdo. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek