sabina112

Jak poznat, že „sex“ fungovat nebude a že je problém v tom, že bych ho nevzrušovala?

Ahojky. Žádám Vas o radu. Asi 3 měsíce chodím s jedním klukem. Je nám 18. Je moc fajn, rozumíme se, všechno by bylo v pohodě. Jen když přijde otázka sexu, je problém. Tedy přímo problém ten, že mu „Franta" často ochabne. Ze začátku to bylo už při nasazování kondomu a teď naposled to bylo po nějaké době sexu. Mrzí mě to, nechci aby na tom vyhořel náš vztah. Kde může být problém? Zatím jsme to dělali (i s naším neohrabaným poprvé :D) tak maximálně pětkrát. Jinak předtím bylo jen mazlení. Vždy se mu postaví, předtím i teď nikdy v mazlení nebyl problém, stál mu a užíval si to. I když jsem mu to dělala třeba pusou, tak se mu to moc libilo, vse bylo ok a navíc se téměř vždy udělá nakonec. Jen je problém ten, že vždy jak přijde přímo na styk (či pokus o styk), že mu ochabne. Sice se časem to ochabnutí oddaluje dal a dal, dříve to bylo hned při nasazení kondomu jak jsem psala a ted už třeba až po 20 minutách sexu. Nevím. Může to být kondomem? Může to být, že bych ho nevzrušovala? Jak to řešit? Mrzelo by mě, kdyby skončil vztah kvůli tomuto.

Jak poznat, že to fungovat nebude a že je problém v tom, že bych ho nevzrušovala? „sex“ „sex“

Nejlepší odpověď
annas

Co na to odborníci, ti mohou pomoci. je dobré je využít.

"Zřejmě jde u partnera o poruchu erekce

O poruchu erekce jde, pokud každý třetí pokus o pohlavní styk není úspěšný a jestliže jeden či oba partneři jsou touto situací frustrováni, traumatizováni a snášejí ji nelibě

Změny v kvalitě erekce mohou mít celou řadu příčin. Objeví se v okamžiku, kdy z nějakého důvodu selže některá ze složek důležitých pro dostatečné ztopoření penisu.

Erektilní dysfunkce bývá u mužů výrazně svázána s dalšími zdravotními poruchami. Jen málokdy se jedná pouze o psychický problém. A proto je důležité včas navštívit lékaře. Ne nadarmo se totiž říká, že erekce je barometr zdraví muže.

Navíc poruchy erekce jsou velmi dobře léčitelné a je nesmysl dobu s problémem zbytečně prodlužovat."

Erektilní dysfunkce bývá u mužů výrazně svázána s dalšími zdravotními poruchami. Jen málokdy se jedná pouze o psychický problém. A proto je důležité včas navštívit lékaře. Ne nadarmo se totiž říká, že erekce je barometr zdraví muže.

Navíc poruchy erekce jsou velmi dobře léčitelné a je nesmysl dobu s problémem zbytečně prodlužovat."

htttps://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/clanek/nej­castejsi-problemy-pri-milovani-se-kterymi-odbornici-mohou-pomoci-170328

Další odpovědi
Kelt

To se poraďte s lékařem. Může jít o psychickou poruchu, například strach, výčitky, nebo i fyzickou, slabý sval. Také může vadit, když je partner trochu tlustší. Tady s těmi radami moc neuspěješ, chce to návštěvu sexuologa.

dubraro

1/ Stačí, když mu jen naznačíš, že „to fungovat nebude“ a ono fakt ne. Stačí, aby se jen bál, že nepodá dobrý výkon a už to nejde.
2/ Mnoha mužům je kondom tak odporný, že s ním nemohou dosáhnout a udržet erekci. Je to vlastně sex bez sexu, bez tělesného spojení.
3/ Pět pokusů je ještě příliš málo na to, abyste si na sebe v této oblasti zvykli a věděli jak na to. Trénujte co nejčastěji a chval ho, jak mu to dobře jde.
4/ Co by mnozí dali za to, aby jim ochabl až po dvaceti minutách výkonu.

Reezo

Řekl bych, že tvůj přítel bude asi nadměrný konzument porna. To má za následek, že ho potom klasický sex nemusí tolik nebo vůbec vzrušovat, protože je zvyklý na nějaký standart z porna.

Než začnete něco řešit, bych se ho zeptal, jestli nesleduje moc porno. Pokud to tak bude, tak by bylo nejlepší, kdyby porno naprosto vysadil a nemasturboval nad tím co ho vzrušuje. Změna nepřijde hned, ale až za pár týdnů bych řekl.
Případně můžeš zjistit co ho vzrušuje a jaké má úchylky, které můžeš využít, aby byl ve stavu, který potřebuješ.

Každopádně Nejdůležitější je ve vztahu spolu mluvit, mluvit a mluvit. Protože když spolu nebudeme mluvit, bude docházet k nedorozumění, které mohou položit vztah raz dva.
Odložit stud, jestli ho máte a na rovinu si to vyříkat. Hlavní je, aby jste se oba ujistili, že nebudete před tím druhým za hlupáka a hlavně neroznášet takové informace.
Pokud se bude stydět, tak mu vysvětli, že se jen snažíš najít cestu, jak by jste si oba mohli více užít ten vtah.
Hlavní je ho ujistit v tom, že ti nejde o to si z něj dělat legraci, že mu nestojí atd…

Mě například usíná také po nasazení kondomu… 😁

zjentek

To může bejt daný čímkoli, faktorů je x, od psychiky po fyzično- problém může být i v samotný stavbě tvýho těla. Říkáš, že do pusy se normálně udělá… zkoušela jsi při sexu stahovat svaly na pipině? Zkus potrénovat, není k zahození >>> https://www.go­ogle.com/sear­ch?rlz=1C1AOHY_csCZ838CZ­838&ei=gzQHXr_gGs­LZwQLI04LwAg&q=po­silov%C3%A1n%C­3%AD+p%C3%A1nev­n%C3%ADho+dna+sex&o­q=posilov%C3%A1n%C­3%AD+p%C3%A1nev­n%C3%ADho+dna+sex&g­s_l=psy-ab.12...10417­.10623..12601­...0.0..0.168­.476.2j2.....­.0....1..gws-wiz.CtvObOwQNMg&ved=0a­hUKEwj_raqIl9jmAh­XCbFAKHcipAC4Q4dUD­CAs
Já znám jednu z Bobrovníků (taková malá ďura) a sotva si ji představím, hned ochabnu. Ne pokaždé k sobě/do sebe lidé pasují, s tím musíš taky počítat. Tou malou ďurou myslím tu obec Bobrovníky.

agentpv

Možná je tvůj kluk ještě panic a má strach že tě „neudělá“, ale 20 minut je dost, možná mu po takové době ochabne z důvodu několikanásobného „zadržení ejakulace“, … snad se vám to brzy podaří…

mosoj

Chudák Uzel.

Cenobita

Nejspíš také kouká po jiných než po tobě.

Arne1

Zkuste to při milování trochu otočit, trochu se uskromněte a ať jde „rychleji na věc“. Třeba to vyjde lépe a s vámi si pak v klidu může pohrát a udělat vám taky dobře.

SuzanKa

Ahojky, to nevím, my jsme si koupili tyto tobolky https://www.a­mante.cz/aman­te-rapid-strong/amante-rapid-strong-2-tobolky/ a jsme spokojeni moc\. Doporučuju.

Bobek 2

Obávám se, že podléháte několika dívčím mýtům o erekci. Přítomnost erekce příliš nesouvisí s tím, jestli si kluk „užívá“. Erekce je mimovolní fyziologická funkce a s emočním rozpoložením nemá až tak přímou souvislost. U kluků, zejména u mladých, často nastává i v situacích naprosto nesexuálních a ovlivňuje ji spousta věcí, leckdy může být i vyloženě nežádoucí a nepříjemná. A naopak to, že erekce momentálně není přítomná, nijak neznamená, že se v tu chvíli klukovi nic a nikdo nelíbí nebo že si neužívá nebo že nemá někoho rád. Když už erekce nastane, tak u zdravého kluka nebo muže je to jev maximálně na několik minut. Pokud by u někoho trvání erekce přesahovalo dvacet minut, tak už bych to považoval za poruchu, podobně jako kdyby někdo dvacet minut nepřetržitě zíval, škytal, močil nebo mrkal. U člověka to funguje jinak než u některých živočichů, kde se ztopořený penis ve vagině zasekne a několik hodin nejde vyndat.

zjentek

Bobek díky že se ti podařilo mě přesvědčit, že jsem „porouchaný“. Dvacet minut čučím na obrázku do očí mé platonické „lásky“ a po celou tu dobu mně pevně „erektuje“. Jenže… „Erekce je mimovolní fyziologická funkce a s emočním rozpoložením NEMÁ AŽ TAK PŘÍMOU SOUVISLOST!!! Často nastává i v situacích naprosto nesexuálních a ovlivňuje ji spousta věcí…“ Čili šu.at se mně nechce, to je jasný, to dá rozum. Bytost na obrázku ve mě nevzbuzuje žádnou emoci, prostě mně stojí, bo jsem porouchaný stařík, no jisťéé…

zjentek

Anebo ten druh chlapa, kterej se otáčí za ženskejma a na výtku manželky reaguje slovy: No prostě se mně líbí krása miláčku, ale ROZHODNĚ bych s nima NEMOHL NIC mít, ty jsi jediná… a dle tvý teorie by by ani nemohl použít argument: podívej, ani mi nestojí!

Bobek 2

Nic osobního, každý má sexualitu nastavenou jinak, ale v klasické teorii sexuálního motivačního systému jsou „atraktivita“ a „akceptivita“ dvě rozdílné fáze sexuální interakce, mezi kterými u standardně disponovaných jedinců je fáze sbližování. Pokud zmíněné dvě fáze splývají, respektive ona vložená fáze je fyziologicky přeskakována, považuje se to za typický symptom tzv. patologické sexuální agresivity (což je ale typická „česká“ sexuologická diagnóza, kterou, pokud vím, nikde jinde ve světě nepoužívají a není součástí světových klasifikací). Samozřejmě že pokud taková vrozená dispozice je adaptovaná a socializovaná, tak se s tím nějak žít dá, ale obecně není úplně obvyklé, aby došlo k erekci hned ve chvíli, kdy spatříte někoho, kdo je pro vás silně přitažlivý – v takové situaci obvykle dochází spíš jen k sotva měřitelným tumescencím, které člověk subjektivně ani nevnímá. A samozřejmě ani když k té plné erekci dojde, tak to ještě nemá mnoho společného s „vůli šu.at“ – a naopak, tu vůli či přání mívá leckdo, komu se v tu chvíli erekce nedostává.

Co se týče dvaceti minut čučení do očí platonické lásky na obrázku, ta tělesná reakce asi u některých lidí možná je (byť bych to přičítal spíš oživení vzpomínek na to, co jsi s tou osobou dříve zažil), ale řekl bych, že většina lidí má obrázek milované osoby spojený s jinými projevy než s erekcí a používá ho jiným způsobem, a k případnému navozování erekce atd. používají spíše obrázky či videozáznamy osob, se kterými v reálném životě nemají žádný vztah. Ta výmluva „prostě se mi líbí krása“ je úžasná, ale na ten argument „podívej, ani mi nestojí“ by asi mohla skočit opravdu jen naivní holka, která o fungování chlapů nic neví. 🙂

zjentek

Super (;