e1232851@trb

Pánové, vybíráte si partnerku podle vzhledu ?

Nejlepší odpověď
gecco

Preferuju inteligenci, vzdelani, smysl pro humor…
___
Proste drobnou modrookou blondynku nebo zelenookou zrzecku, to jasny, ne???
😉

Další odpovědi
Nerevarin

Určitě ano. Sice se říká, že vzhled není důležitý, ale není to až tak pravda. Každý má jiná měřítka krásy, určitě bychom ale nebyli s někým, kdo se nám hnusí a nijak nás nepřitahuje. Samozřejmě je ale důležitá i mentální stránka. Já osobně nemusím modelky a zmalované pipinky, oceňuji přirozenou krásu a vůbec nevadí, pokud má holka pár kil navíc.

nosahosa

Ano ale není to jediná priorita. Co je mnohem důležitější je to, jestli umí vařit. :)

zjentek

já bych rád, ale radši furt doufám, že nějaká (jakákoliv) si vybere mě a když to bude ještě v tomto životě, tak to bude fajn bonus ;(

ReHu

Už to tu bylo několikrát.
Všichni preferují hlavu, ale na seznamce chtějí nejdřív foto. Nebo po 2 sms.

Tak se v tom vyznej.

Drap

Já už dávno žádnou nevybírám. Přesto myslím, že vzhled neni až tak důležitý. Na to ale musí přijít každý zvlášť

anonym

Ne,ale podle toho co má v kebulce,ale taky musí trochu vypadat.