Rokio

Jak znovu nabýt ztracenou morální bezúhonnost na tomto webu?

Pokud se některý uživatel na této webové stránce choval silně amorálně a jeho chování bylo obecně odporné, co by měl udělat, aby se na jeho minulost zapomnělo a ostatní uživatelé se na něj dívali, jako by se nic nestalo?

Jak by se měl takový člověk chovat a co by měl na sobě změnit, aby opět nabyl morální bezúhonnosti?

Nejlepší odpověď
ivzez

Rokio, to není rozumná otázka.

Rozhlédni se, jak se tu chovají ostatní uživatelé (míním
ty podle tvého názoru bezúhonné) a chovej se stejně.

Vypisovat, co všechno bys měl změnit, by zabralo moc času
a stejně bych nejspíš něco zapomněla.

Další odpovědi
Kepler

Povaha se nedá jen tak změnit, pokud by se jednalo jen o nějaký úlet a dál by se choval normálně, tak se na to možná časem zapomene. Pokud je ten amorální, resp. vulgární člověk takový z podstaty, tam moc šancí nevidím. Buď časem morálně vyspěje, nebo zůstane xindlem do smrti.

zjentek

No, pouhé otázky k tomu postiženému asi nepomohou, ale rozhodně JE TADY SPRÁVNĚ! Totiž nebude nijak těžké (A TO VÍM) natrefit zde moralistu, který dotyčnému jeho ztracenou morální bezúhonnost pomůže nalézt a tímto přemění jeho dosavadní amorální život na něco naprosto senzačního, úžasného a TAK LIDSKÉHO a aniž by jej manipuloval, amoralismem postiženého pacienta takto prakticky zbaví jeho tíživého břemene a zachrání jej před sebou samým, na věky věků.

iceT

Většinou takový jedinec dostával ban za nevhodné chování, ale znáš to, dveřmi ho vyhodíš a vrátí se oknem. Není asi těžké založit zde nový profil a chovat se jako někdo jiný, ale zdejší uživatelé takového dřív nebo později stejně odhalí

Dochy

morální bezúhonnost na tomto webu nikdo neřeší. Renomé si v jakémkoli směru může kdokoli upravit během několika týdnů/měsíců.

zjentek

Rokio, protože seš supr kluk, tak bych ti dal radu/odpověď nejradši po svým. Dala by ti do života sice mnohem více, jenže by byla asi amorální… (; …Tak se drž a DEJ SÝKORKÁM!

Kepler

Lepší je to dát koňovi, ten má větší hlavu 🙂